RADİSSON OTEL GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA

RADİSSON OTEL GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA

Radisson Otel Grubu’nda 13 yılı aşkın süredir görev yapmakta olan Elif Büyüker, kariyerinde insan kaynakları, finans direktörlüğü gibi farklı görevlerde bulunmuştur. 22 yıllık kariyerine 1999 yılında Orta Amerika / Karayip’lerde Princess Group of Companies’te finans direktörü olarak başlayan Elif Büyüker’in Genel Müdürlük yolculuğu Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson Red ve Radisson Collection Otelleri’nde iç denetim ekip üyeliği pozisyonu ile başladı. 11 yılda özellikle Avrupa Bölgesinde Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson Red ve Radisson Collection Hotel’de 24 denetim gerçekleştirdi. Elif Büyüker‘in Radisson Otel Grubu’ndaki son görevi Radisson Blu Hotel, Ankara’da Finans Direktörü olarak gerçekleşti.

Uzun yıllardır Radisson Otel Grubu bünyesinde görev yapan deneyimli yönetici Elif Büyüker, tüm operasyonun etkin yönetimi, gelir artışı, finans ve personel yönetimi gibi birçok alandaki tecrübesiyle Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir’de önemli bir rol üstlendi.

Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir Genel Müdürü Elif Büyüker, ‘’Radisson Otel Grubu’ndaki yeni görevimle kariyerime devam etmekten heyecan duyuyorum, bu dinamik bölgelerdeki tekliflerimizi ve misafir deneyimlerimizi daha da yükseltmek için deneyimlerimden yararlanmayı ve özel ekiplerimizle çalışmayı dört gözle bekliyorum” dedi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ÇANAKKALE'DEN TÜRSAB'A ZİYARET

ÇANAKKALE’DEN TÜRSAB’A ZİYARET

Kepez'in judocuları milli takıma hazırlanıyor

Kepez’in judocuları milli takıma hazırlanıyor