Selen Görgüzel Alkan kimdir?

Oyuncu Hamdi Alkan’ın eşi olan Selen Görgüzel Alkan‘ın Gönül Salıncağı adlı şarkıyı  kendine has yorumuyla yeniden müzikseverlerin beğenisine Netd müzik tarafından sunan Selen GörgüzelAlkan oyunculuk kariyeri ile birlikte  müzikal kariyerine de hız kesmeden devam ediyor.

Selen Görgüzel Alkan kimdir? kaç yaşında? burcu ne? hangi yapımlarda rol aldı? Hamdi Alkan ile evliliği? bu ve bunun gibi Selen Görgüzel hakkında takipçileri tarafından merak edilen bütün soruların cevaplarını yazımız’da derledik.

Özel hayatı hakkında samimi cevaplar veren sanatçı hayranları tarafından yerli Kardashian olarak tabir edilen Selen Görgüzel güzelliğiyle baş döndürdü. İşte Selen Görgüzel hakkında çok özel detaylar.

Selen Görgüzel, 24 Nisan 2014 tarihinde Hamdi Alkan, ile Roma’da evlendi. Çift 6 senedir beraberliklerini sürdürmektedir. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem konusu haline gelen Selen Görgüzel kendisi gibi oyuncu olan eşine destek veren Selen Görgüzel Alkan eşi Hamdi Alkan için “O Benim Kahramanım” ifadelerine yer verdi. Geçtiğimiz yazda Hamdi Alkan-Selen Görgüzel çifti, Bodrum’un mavi sularında dudak dudağa görüntülenmişti. Bu çok özel görüntülerden sonra Selen Görgüzel evliliklerinin muhteşem gittiğini dile getirmiş hatta bir muhabirin sorduğu sorulara verdiği yanıtlar çok konuşulmuştu.

“Kendimi, ruhumu, bedenimi, yüzümü, gözümü, özümü seviyorum… Güzellik anlayışım çok değişti: Ne kadar doğal, o kadar güzel. Çok şükür elim yüzüm düzgün bunun elbette farkındayım…Ama bedensel değil zihinsel güzelliklerimin farkındalığıyla yaşıyorum”

“Benim tek sırrım aşk! Hamdi’ye olan aşkım beni güzelleştirdi.”

Güzelliğinin sırrı sorulduğunda ise eşi Hamdi beyin çok mutlu olacağını düşündüğümüz cevabı verdi.

Daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Televizyon Çocuğu Programında kamera arkasında partime çalışmaya başladı. 1996 yılında”zirvedeki sesler” adlı İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan programı sunarak ekran hayatına başlamıştır.

Daha sona çeşitli kanallarda kendi hazırlayıp sunduğu programları hayata geçirdi. Bunlardan “Ev Hali” isimli programındaki tiyatro oyunculuğu yeteneğinin yeteneği “Kandemir Konduk” tarafından fark edilmesiyle tiyatroya transfer olmuş, çeşitli dizilerde oyunculuk yapmaya başlamıştır.2012 yılında Slow müzik ağırlıklı “Çocuk Kadınım” adlı maksi single’ıyla müzik piyasasına da giren Selen Görgüzel, yavaş ve emin adımlara ilerlemek istediğini belirtti.

2002 yılında ”Emanet” isimli diziyle ilk kez ekranlarda oyunculuk deneyimi yaşadı. Türkiye’de reyting rekorları kıran Avrupa Yakası dizisinde rol aldı. Genellikle dizilerde oynamayı tercih eden Görgüzel, 2008 yılında ”Mıhlıçay Aşıkları” adlı filmle ilk kez beyaz perdeye adımını attı. 

Son çıkardığı şarkısı ile müzik listelerine giriş yapan Selen Görgüzel Alkan Youtube platformun ‘da ve diğer dijital platformlar ‘da dikkat çeken isim haline geldi. Başarılı oyunculuk kariyeri ‘nin ardından şarkıcılığa da giriş yapan Selen’in hayranları günden güne artıyor.

2012 yılında Slow müzik ağırlıklı “Çocuk Kadınım” adlı maksi single’ıyla müzik piyasasına da giren Selen Görgüzel, yavaş ve emin adımlara ilerlemek istediğini belirtti. En son sevenlerinin beğenisine sunduğu Gönül Salıncağı ise büyük ilgi topladı.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Berna Arıcı hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Nihan Şahenk

Kemal Daldaban