Sponzi Sadık Kılıç kimdir? Sadık Kılıç kaç yaşında?

Sponzi Sadık Kılıç kimdir? Sadık Kılıç kaç yaşında?

Sponzi Sadık Kılıç’ ı daha yakından tanımaya hazır mısınız? Eğlenceli fıkraları ve sempatikliği ile tanınan Sadık Kılıç kaç yaşında? Sadık Kılıç’ ın ikizi var mı? TikToker Sadık Kılıç nerede yaşıyor? Yakışıklı ve sempatik fenomen Sadık Kılıç hakkında tüm detaylar bu yazımızda…

Sponzi Sadık Kılıç hakkında verdiğimiz bu kısa bilgilerden sonra röportajımıza geçebiliriz.

TikTok fenomeni Sadık Kılıç 20 yaşındadır.

Sadık Kılıç 84 kilodur.

Sponzi kullanıcı adıyla tanınan Sadık Kılıç 1.93 boyundadır.

Sadık Kılıç 19 Temmuz 2001 tarihinde doğmuştur.

TikTok fenomeni Sadık Kılıç’ ın burcu Yengeç’ tir.

TikTok fenomeni Sponzi Sadık Kılıç Manisa’ da yaşamaktadır.

Sadık Kılıç’ ın memleketi Manisa’ dır.

Ailem ile zaman geçirmeyi seven biriyim. Yengeç burcunun en önemli özelliği olan ileri görüşlülük özelliğimin çokça farkındayım. Empati kurabilen ve en önemlisi sabırlı olmaz özelliğini birebir olarak taşıyorum fakat yengeçlerdeki duygusallık olayı bende yok.

Sponzi kendi oluşturmuş olduğumuz bir kullanıcı adıdır her harfi farklı bir anlam içermekte ve birleşiminde oluşan anlam ise “insanların kalbini çalan kişi” demektir. Yaklaşık 1 ay boyunca ekibimizle birlikte özenle tasarlanmış bir kelimedir.

Daha öncesinde reklamcılıkla ilgilenmekteydim ve sosyal medyaya aşkım zaten bulunmaktaydı, yaklaşık 1 Sene önce Sosyal medyanın detaylı araştırmasını yaptıktan sonra artık yer almaya karar verdim ve 1 yıldır da aktif olarak kullanmaktayım.

Ali Sürücü ile bizi sürekli benzetiyorlardı. Günde 100’ den fazla mesaj alıyordum ve herkes birlikte olmamızı istiyordu. Artık dayanamadım ve Ali’ye mesaj atmaya karar verdim ve onu yanıma Manisa’ya çağırdım. Geliş o geliş, bir daha ayrılmadık.

Sosyal medyada öne çıkmanın ilk adımı sağlam bir analiz ve planlı ilerlemektir. Fenomen olmuş kişileri iyi analiz edip kendi planını oluşturan kişiler mutlaka başarıya ulaşacaktır. İkinci önerim ise kendilerini ifade eden bir içerik yazmaları. Gerisi zaten çorap söküğü gibi geliyor.

Sosyal medya zaten yeni dünya düzeninin bir iş sektörü haline gelmiştir. Bu yüzden onu iş olarak düşünmemek neredeyse imkansız. Geleceğe dair planlarım ise sürekli kendime yaptığım 5 günlük, 5 aylık ve 5 yıllık planlardan geçiyor. 5 yıl içerisindeki hedeflerimden bir tanesi kendi savaş filmimi çıkarmak ve kendi sosyal medya ajansımı kurmak.

Çocukken hep kendime ait bir dükkanım bir şirketim olsun isterdim ve şu anda da ortaklığını yaptığım Magnesia Spor Akademisi içerisinde yer almaktayım ve işimden de çok mutluyum.

Aşk adamı olduğum söylenemez çünkü işe olan aşkım kişiye olan aşkımın önüne geçiyor. İş hayatı bende daha öncelikli bu yüzden pek de aşka yöneldiğim söylenemez.

Boş zamanlarımda ekibimle birlikte dağa tırmanış yapmayı tercih ederiz veyahut oturur yeni projeler yazarız.

İlk sosyal medyaya girdiğimde tüm arkadaşlarım benimle konuşmayı kestiler. Hatta sosyal medyadan ilk kazancım 13 kuruştu ve bir arkadaşım bana ben sana her gün 1 TL vereyim bu işi yapma dedi. Ama hayalleri uğruna çabalayan birisini hiç kimse durduramaz, bundan dolayı neler yapabileceğimin farkına herkes vardı.

Sosyal medyada popüler olmanın en zor yanı insanların sizi tanımadan direk yargılamaya geçmesi ve ağır ithamlarda bulunmasıdır. En güzel yanı ise mükemmel insanlarla tanışıp harika bir aile ortamı kurabiliyor olmanız.

Kendimi tanımlayacağım 3 kelime;
1- Sabırlı
2- Çalışkan
3- Azimli

Instagram’ a karşı ayrı bir sevgi var içimde çünkü sosyal medyadaki en güzel duygularla orada karşılaştım ve bu yüzden Instagram’ ın yeri bende ayrıdır.

Takipçilerime demek istediğim şudur kİ herkes bir tarih yazar ama biz bu tarihi yeniden yazacağız ve emin olun ki Sponziyi değil Sponzi ailesini bir gün herkes duyacak ve bizden gurur duyacaklar. Ahlakımızla ve yeteneklerimizle sosyal medyada fark yaratacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sadık Kılıç ile yaptığımız bu özel röportajdan sonra kendisinin sosyal medya hesaplarını da yazımızın devamına ekliyoruz.

TikTok ve Instagram fenomeni Sponzi Sadık Kılıç’ ın Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Sponzi TikTok kullanıcı adıyla tanınan Sadık Kılıç’ ın hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Sadık Kılıç’ ın Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Yasemin Özilhan kimdir? Pınar Sabancı akraba mı? Yasemin Özilhan İzzet Özilhan nasıl tanıştı?

Yasemin Özilhan kimdir? Pınar Sabancı akraba mı? Yasemin Özilhan İzzet Özilhan nasıl tanıştı?

Ramazan Bayram kimdir? Sevgilisi Ramazan Bayram’ı aldattı mı?

Ramazan Bayram kimdir? Sevgilisi Ramazan Bayram’ı aldattı mı?