Survivor İlayda Kimdir?

Survivor İlayda kimdir?

Survivor İlayda kimdir? Sorusu TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor programının başlamasıyla o dönemde oldukça fazla araştırılmıştır. Gerek hareketleri gerek verdiği röportajlar ile pek çok kişinin dikkatini çeken Survivor İlayda; son dönemlerde yine internet kullanıcılarının radarında bulunuyor. 2021 Survivor kadrosunda yer alan İlayda, aynı dönem yarışmada bulunan İsmail Balaban ile evlenmesiyle gündeme geldi. Pek çok kişi Survivor İlayda kimdir? Survivor İlayda evlendi mi? Survivor İlayda kaç yaşında? Gibi çeşitli soruların cevaplarını merak ediyor. Survivor İlayda hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. 

2021 Survivor kadrosunda yer alan ve yarışma yayınlandığı esnada pek çok kişinin dikkatini çeken İlayda Şeker; Survivor İlayda kimdir? Sorusunun araştırılmasını sağlamıştır. Gerçek adı İlayda Şeker olan Survivor İlayda; 10 Nisan 1994 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. 18 yaşına kadar Nevşehir’de ailesi ile birlikte yaşayan İlayda, üniversiteyi kazanarak önce Sakarya’ya gitmiş eğitimini bitirdikten sonra da İstanbul’a gelerek dedesi ile yaşamaya başlamıştır. 

Bu başlık altında Survivor İlayda hakkında merak edilen bilgileri ayrıntılı olarak vereceğiz.

Survivor İlayda’nın yaşı kendisi hakkında en çok merak edilen konulardan biri. İlayda Şeker, 2023 yılı itibari ile 29 yaşındadır. 10 Nisan doğumlu olan İlayda Şeker’in burcu Koç burcudur. Survivor İlayda aslen nereli? Sorusunun cevabı Nevşehir’dir. İlayda Şeker Nevşehir Ürgüp doğumludur. 

İlginizi Çekebilir: Lara Tümer Kimdir?

Survivor İlayda kimdir? Sorusu ile ilgili en çok araştırılan konular arasında İlayda Şeker’in boyu ve kilosu gelmektedir. Güzel yarışmacı 1.74 boyunda ve 59 kilogramdır.  Survivor İlayda üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İlayda Şeker hakkında en çok araştırılan konuların başında estetikleri gelmektedir. Pek çok kişi arama motorlarında; ‘Survivor İlayda’nın burnu estetik mi?‘ sorusunun cevabını araştırmıştır. Survivor İlayda estetik konularında şu açıklamayı yapmıştır; ‘Estetik yok burnumda. Yüzümde dolguda yok.’ ayrıca estetik güzeli olmadığını kanıtlamak için eski bir videosunu da paylaşmıştır. 

Sosyal medya da pek çok takipçisi bulunan İlayda Şeker hakkında en merak edilen konulardan biri de ‘Survivor İlayda nasıl ünlü oldu?’ sorusunun cevabıdır. Popüler isim Survivor yarışmasından önce bilinmiyordu. 2021 Survivor kadrosuna dahil olduktan sonra popülerleşmiş ve çok sayıda takipçiye ulaşmıştır. 

Yarışma bittikten sonra ilişkilerini duyuran ikili hakkında en merak edilen şeylerden biri, yarışma içinde de sevgili olup olmadıkları. Survivor İlayda ve İsmail Balaban, Survivor içinde sevgili değildi. Hatta o dönemde İsmail Balaban başka biri ile nişanlıydı.  

Survivor İlayda kimdir? Sorusu ile ilgili en çok araştırılan konulardan biri Survivor İlayda’nın özel hayatı. Takım arkadaşı İsmail Balaban ile ilişkiye başlayan İlayda Şeker, 18 Kasım 2022 tarihinde Nevşehir’de baba evinde yapılan nişan töreni ile İsmail Balaban ile nişanlanmıştır.  18 Kasım 2022 yılında nişanlanan ikili çok zaman kaybetmeden nikah masasına oturmuştur. Çiftin düğünü 27 Kasım 2022 tarihinde önce Kapadokya’da ardından da Balaban’ın memleketi Antalya’da yapılmıştır. 

İlayda Şeker ve İsmail Balaban’ın nişanın ardından hemen evlenmesi Survivor İlayda hamile mi? Sorularının araştırılmasına neden olmuştur. İlayda Şeker, bu soruyu soran takipçisine kedisi ile olan fotoğrafını paylaşarak ‘bir tane oğlum var zaten Şampik, şimdilik düşünmüyoruz hamile değilim’ açıklamasını yaptı. 

Sosyal medya hesabı üzerinden soru cevap yapan İlayda Şeker, kocasına ne zaman aşık olduğu sorulunca şu açıklamayı yaptı: ‘Geçen sene Elmalı güreşlerinde İsmail’in kaşı paylamıştı iki kere orada aşık oldum çok etkilenmiştim. 

Survivor İlayda Instagram üzerinde son derece aktif olan bir isim. Sık sık gündelik yaşantısından kesitler paylaşan İlayda Şeker, soru cevap yaparak takipçileri ile de anlık olarak iletişim kurmaktadır. Aynı zamanda takipçilerine güzellik, moda ile ilgili de önerilerde bulunan İlayda’nın Instagram profili oldukça renkli. İlayda Şeker Instagram üzerinde 415 bin takipçiye sahip. Survivor İlayda Instagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz. 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Cumhuriyet coşkusuna 26 ülke ortak olacak

Cumhuriyet coşkusuna 26 ülke ortak olacak

TBMM’den İsrail’e kınama

TBMM’den İsrail’e kınama