SWISSOTEL RESORT BODRUM BEACH’TE BULUŞTULAR

Bodrum’un simge turizm adresi Swissôtel Resort Bodrum Beach, 27 Ağustos Cumartesi akşamı çok özel bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Türkiye’nin en başarılı iş insanlarının bir araya geldiği Patronlar Okulu üyeleri; Ege Denizi’nin manzarasında, Bodrum’un kendine özgü doğasının modern mimariyle harmanlandığı Swissôtel Resort Bodrum Beach’teki özel bir gecede buluştu. 

Swissotel Resort Bodrum Beach ve Çağdaş Holding ev sahipliğinde Brezza Restaurant’ta düzenlenen gecenin konuğu ise Zülfü Livaneli oldu. Patronlar Okulu Kurucusu Sibel Kaya’nın davetiyle geceye katılan Livaneli, son kitabı Kaplanın Sırtında’nın çıkış hikayesini, geçmiş siyasi kariyeri, yaşam tecrübeleri ve anılarını, iş dünyası ve cemiyet hayatının seçkin konuklarıyla paylaştı. Özel buluşmaya; Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Hakan Ateş, İlkay Demirdağ, Ahmet Parseker, Pınar Sabancı,  ve Piraye Erdoğan gibi isimler katıldı gibi isimler katıldı. 

Konuklara kısa bir hoş geldin konuşması yapan Bodrum Beach Otel Müdürü Barış Gençoğlu, “Bu gece sizler şehir hayatının yoğun temposundan uzaklaşıp Ege’nin engin maviliklerine karşı Sayın Zülfü Livaneli’nin keyifli sohbetini dinlerken, şeflerimizin farklı tat ve kültürleri harmanlayarak hazırladığı özel menü sizlere eşlik edecek” dedi. Gençoğlu, konuşmasını Livaneli’nin “En güzel deniz henüz gidilmemiş olandır. En güzel çocuk henüz büyümedi. En güzel günlerimiz henüz yaşanmadı. Ve sana söylemek istediğim en güzel söz henüz söylememiş olduğum sözdür”” dizeleriyle tamamladı.

Sibel Kaya tarafından referansla üye alan, özel bir grup olarak kurulan Patronlar Okulu’nun üyeleri arasında; Hüsnü Özyeğin, Sani Şener, Ahmet Dördüncü, Nihat Özdemir Abdullah Kiğılı, Mustafa Taviloğlu, Gamze Cizreli, Tuba Yazıcı, Sina Afra, Jaklin Güner gibi isimler yer alıyor. Bugüne kadar yüzlerce buluşmaya imza atan Patronlar Okulu, misafirlerini Swissôtel Resort Bodrum Beach’in terasında yer alan ünlü İtalyan Brezza Restoran’da ağırlarken, Şef Erol Akayay imzasıyla hazırlanan enfes menü misafirlerin beğenisini kazandı. 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

‘INCOMİNG VE SPOR TURİZMİ TÜRK TURİZMİNİN VAZGEÇİLMEZİDİR!’

TÜRKİYE’DE TATİLDE!