Üç Kuruş dizisinin İrfan’ı Diren Polatoğulları kimdir?

Üç Kuruş dizisinin İrfan’ı Diren Polatoğulları kimdir?

Üç Kuruş dizisinin yayınlanmasına 1 gün kala İrfan karaterinin bir hayli merak edildi. Dizide İrfan karakterine Kurtar Vadisi Pusu dizisinde Ferman karakteri olarak tanıdığımız Diren Polatoğulları hayat verecek. Diren Polatoğulları kimdir, kaç yaşında, nereli? gibi sorular diziyi bekleyenlerin akıllarında yer edindi. Bunun yanı sıra başarılı oyuncu Diren Polatoğulları’nın özel hayatıda oyunculuk hayatı gibi bir hayli merak edildi.

Üç Kuruş dizisinin İrfan'ı Diren Polatoğulları kimdir?

12 Şubat 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncunun yaşı Diren Polatoğulları 41’dir. Tiyatro tozunu yutan oyuncular kervanında ismi geçen başarılı oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Lakin devamsızlık dolayı merkezden atılmıştır. Aynı zamanda People Talent Management Ajansı’na kayıtlıdır. Kova burcu erkeği olan yakışıklı oyuncu, Kova burcunun başarı ve özgüven özelliklerini karakterinde görmekteyiz. Diren Polatoğulları’nın boyu 1.70’dir. Hem yakışıklılık hemde fiziği ile gözleri üzerinde tutmayı başaran oyuncunun kilosu ise boyuna orantılı olarak 70’dir.

Adını henüz güzel bir kadınla anamadığımız yakışıklı oyuncunun özel hayatıda bir hayli merak konusu oldu. Daha önceden evlilik yaptığına dairde herhangi bir bilgi olmayan Diren Polatoğulları’nın sevgilisi hakkında da herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Sıra en merak edilen sorulardan birisi olan Diren Polatoğulları hangi dizilerde oynadı? sorusuna gelelim. Son zamanlarda başarılı oyuncu birçok dizide kendisini göstermeyi başardı. Öncelikle Kaçak ve Eski Hikaye dizilerinde oynayan Diren Polatoğulları Kırmızı Oda dizisinde göstermiş olduğu performans ile hatrı sayılır bir kitle elde etti. Daha sonra bir zamanlar izleyenleri ekranlara kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almayı başardı. Daha sonra; Pasaj, Arıza, Bir Aile Hikayesi, Bir Umut Yeter, Şevkat Yerimdar, Hayat Şarkısı, Küçük Esnaf, Kırık Kalpler Bankası, Şevkat Yerimdar, Son, Karadayı, Üsküdar’a Giderken, Kurtuluş Son Durak, Bir Ses Böler Geceyi, Aşk ve Devrim ve Saklı Hayatlar dizilerinde rol aldı. Şimdilerde ise başarılı oyuncu Diren Polatoğulları Üç Kuruş dizisinde İrfan karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Diren Polatoğulları Instagram

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Sercan Yaşar kimdir?

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Sercan Yaşar kimdir?

Dünya Hali dizisinin İnan’ı Eray Kaman kimdir?

Dünya Hali dizisinin İnan’ı Eray Kaman kimdir?