Yalı Çapkını Abidin

Yalı Çapkını Oyuncu Abidin Kimdir?

Son dönemlerin en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran Yalı Çapkını dizisi oyuncularının vermiş olduğu yüksek çaba sayesinde daha çok izlenmeye ulaşmış ve daha çok değerli kılınmış bir dizi haline gelmiştir. Bununla birlikte başrol oyuncu olan Ferit ile ilgili merak edilenler olduğu gibi Ferit’ in şoförü olan Abidin için de oldukça merak edilen taraflar olmuştur. Böylelikle insanlar Yalı Çapkını Abidin hakkında da bilgi toplamaya başlamışlardır.

Yalı Çapkını Abidin dizide Ferit Korhan’ın şoförlüğünü yapmaktadır. Bununla birlikte Ferit ile ilgili bazı bilgilere de sahip olduğu için insanlar Abidin’i de araştırmıştır. Peki, yalı çapkını oyuncu Abidin kimdir? İşte merak edilenler Abidin karakterini yansıtan aslında Ersin Arıcı olmuştur. Ferit ile arada bir olan atışması da dizide oldukça eğlenceli anlar yaşatmıştır.

Yalı Çapkını dizisinde sıklıkla gündeme gelen ve olaylarla bağlantıları olan bir diğer isim de Abidin olmuştur. Peki, Abidin kaç yaşında? Bu gibi sorularda diziyi izleyenler tarafından merak edilmektedir. Abidin 1991 doğumlu olmakta ve bu durumda yaşı ise 32 olmaktadır.

Ersin Arıcı kimdir? Sorusunun yanıtını şu şekilde verebiliriz. Ersin Arıcı aslen Şanlıurfalı ve 1991 yılında doğmuştur. Ayrıca İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. Yine İstanbul’ da yaşamaya devam eden Ersin Arıcı birçok tiyatro oyununda rol almıştır. Daha sonrasında ise dizilerde de rol almaya başlamış ve 2015 yılından itibaren birçok dizide tekrar rol almıştır. Bu diziler arasında sayacaklarımız vardır ki bunlar: Avlu, Kâğıttan Hayatlar, Tapula Rosa, İnsanlık Suçu, Keşke Hiç Büyümeseydik bunlardan bazılarıdır.

Avlu dizisiyle de ünü elde eden oyuncu bu dizide Kadir karakterini canlandırdı. Ayrıca Kâğıttan Hayatlar filmi ile de 4. Uluslararası İzmir Film Festivalinde En İyi Yardımcı Erkek Ödülünü aldı. Böylece gittikçe ünlenen oyuncu birçok dizide oynama şansını yakaladı.

İlginizi Çekebilir: Yalı Çapkını Seyran Kimdir?

Abidin karakteri Ferit Korhan’ın koruması aynı zamanda şoförüdür. Aralarındaki statü bu şekilde değil de daha çok ahı kardeş kadar yakındırlar. Küçük yaştan itibaren annesini ve babasını kaybetmiş olan Abidin İstanbul’ gelmiş birçok işte çalışmış ve en son Korhan yalısında çalışmaya devam etmiştir. Ayrıca kadınlara güveni olmayan Yalı Çapkını Abidin karakteri yine bunun sebebini de annesiyle olan ilişkisine bağlanmaktadır. Ferit ile daha samimi olmaya başlamış onunla olan atışmaları da onlar arasındaki samimiyeti daha da arttırmıştır.

İnsanların merak ettiği bir diğer önemli nokta ise Abidin evli mi? Sorusuna merak salan insanlar oluyor bununla olarak şunu söyleyebiliriz ki; Abidin’ in evli olduğu hatta 3 çocuğunun olduğu da son zamanlarda gündem oldu. Bu durumda Suna çok üzüldü. Çünkü ona karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştı ancak bu fazla sürmedi Abidin’in evli olduğunu görünce Suna’nın Dünyası başına yıkıldı. Ayrıca Yalı Çapkını Abidin karakterinin de Ferit’ ten pek bir farkı olmadığı anlaşılmaya başlandı.

Son dönemlerin en çok izlenen dizisi olmayı başarmış olan Yalı Çapkını oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmiş ve hem büyük ilgi hem de çok sevilip izlenmiştir. Bunun yanı sıra oyuncularının dizide vermiş olduğu gerçek karaktere bürünme ile de yüksek izlenme rekorları kırmıştır. Böylelikle insanlar tarafından daha çok izlenmeye değer olmuştur. Bununla birlikte yine Yalı Çapkını dizisinde rolüyle dikkatleri üzerine çeken Abidin karakteri de bu oyuncular içerisinde yerini almayı başarmıştır. Oyunculuğunu büyük ölçüde en iyi şekilde sunan oyuncu oldukça da başarılı olmuştur.

 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kaleiçi OldTown Festivali başladı

Kaleiçi OldTown Festivali başladı

'100.yılında Türkiye Cumhuriyeti Sanat Sergisi' açılıyor

‘100.yılında Türkiye Cumhuriyeti Sanat Sergisi’ açılıyor