Yalı Çapkını Seyran

yalı çapkını seyran

Son zamanlarda sıklıkla izlenen Yalı Çapkını dizisinde rol alan Yalı ÇapkınıSeyran izleyenlerin çok merak ettiği oyuncuları arasındadır. Yalı Çapkını dizisinde rolüyle gönülleri fethetmeye başlayan Seyran hem güzel hem de mizacıyla izleyenlerin ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu diziyle birlikte kısa sürede bu kadar rağbet gören Seyran oldukça da sevilmiştir.

Asıl adı Afra Saraçoğlu olan oyuncu Yalı Çapkını Seyran dizideki başarısıyla ön plana çıkmayı başarmıştır. Bununla birlikte Afra Saraçoğlu 1997 yılında Edremit’ te doğmuştur. 25 yaşında olan Afra Saraçoğlu’nun ailesi ise Selanik Girit kökenlidir. Afra Saraçoğlu Antalya’ da ilköğretim ve ortaöğretimini tamamlamış.

Daha sonra üniversite öğrenimi için Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazanmış ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde öğrenim görmeye başlamış aynı zamanda 2016 yılında İkinci Şans filminde ilk kez oyunculuğa başlamıştır.

İlk defa İkinci Şans filmiyle oyunculuğa başlayan Afra Saraçoğlu, ilk deneme çekimi fotoğrafını da Özcan Deniz’ e göndermiş ve deneme çekimine bu sayede gitmiştir. Yalı Çapkını Seyran olarak bilinen Afra Saraçoğlu daha sonra Kötü Çocuk filminde başrolde oynamış ve yanındaki diğer başrol oyuncu ise Tolga Sarıtaş olmuştur. Bunun yanı sıra birde “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde Ece rolüyle oynamış.

Fazilet Hanım ve Kızlarında Afra Saraçoğlu’nun 50 bölüm boyu oynadığı ilk dizisi olmuştur. Yine Afra Saraçoğlu farklı markaların yüzü olmayı da başarmıştır. Bu markalar Pantene ve Hummel her iki markada çok bilinen ve tercih edilen markalar olmuştur.

Afra Saraçoğlu’ nün kariyer basamağı gittikçe ilerlemiştir. Bununla birlikte yine birçok film ve dizide rol alan Afra Saraçoğlu “ Aşk Bu mu? Ve İyi Oyun” gibi filmlerde oyunculuğuna devam etmiştir. Daha sonra yine kısa sürmüş olan “ Kardeş Çocukları ” dizisinde de rol almıştır. Ayrıca 2020’ de Öğretmen dizisinde de rol almayı başaran ünlü oyuncu zaman geçtikçe de daha çok ünlenmeye başlamıştır.

Gerek karakteri gerekse oyuncunun sergilediği performansıyla rolünü en iyi şekilde icra etmeye çalışmış ve bunda gayet de başarılı olmuştur. Daha sonra yine Koton ve Cornetto markasının yüzü olmayı başaran ünlü oyuncu, yine Nurgül Yeşilçam ile birlikte “ Bir Barda Bir Gece” oyununda rol almıştır. Afra Saraçoğlu oyunculuğunda oldukça sık bir başarı kat etmiştir.

İlginizi çekebilir: Yalı Çapkını Sultan Kimdir?

48 kilo olan Afra Saraçoğlu’nun boyu ise 1.70’ tir. Karakteri ve fiziği de oyunculuğuyla uyumlu olan Afra Saraçoğlu oldukça başarılı olmuştur.

Son dönemlerde Yalı Çapkın Seyran olarak bilinen AfraSaraçoğlusevgilisikim? Bu soruyu çokça merak eden Yalı Çapkını izleyicileri ve birçok film ve dizide oyunculuk sergileyen Afra Saraçoğlu’nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’ dur. Mert Yazıcıoğlu da Afra Saraçoğlu gibi oyuncudur.

Birçok oyuncuda olduğu gibi insanlar AfraSaraçoğlu saç rengini de merak edip araştırır hale gelmişlerdir. Bununla birlikte baktığımızda saç rengi köyü kumral olmakla birlikte ekranda gördüğümüz gibi arada bir farklı saç rengi ve modellerini de denemektedir. İnsanlar oyuncuların fiziksel, duygusal ve ruhsal özelliklerini merak ettikleri için bu tür konuları da araştırma gayretine girmektedirler.

İzleyicilerin merak ettiği konuların bir diğeri ise oyuncuların enstrüman çalıp çalamadığıdır. Bununla birlikte de Afra Saraçoğlu enstrüman çalmayı biliyor mu? Sorusunu merak eden izleyiciler vardır. Afra Saraçoğlu piyano çalmayı da sevmektedir. Bunun yanı sıra dans etmeyi de bir o kadar çok seven Afra Saraçoğlu ayrıca kitap okumayı da bir o kadar önemsemektedir.

Son zamanlarda en çok izlenen diziler arasında yer alan Yalı Çapkını dizisinde başrol oyuncusu Seyran oldukça gündemde olmuştur. Ayrıca başrolü paylaştığı Ferit, gerçek adı Mert Ramazan Demir ile oldukça uyumlu bir karakter ortaya koymaktadırlar. Yine bunun yanı sıra dizinin reyting rekorları kırdığı da gözler önündedir. Ayrıca dizinin en çok sevilen karakteri Yalı Çapkını Seyran ile birlikte yine dizinin merak edilip de izlenmesine sebep olmuştur.

Yalı Çapkını dizisini Seyran başkarakteri ile birlikte sık izlenmektedir. Bununla da sınırlı kalmayıp insanlar gerçek Seyran’ın kim olduğunu merak etmektedirler. Gerçek Seyran, Gülseren Buğdaycıoğlu’nun bir hikâyesinden alınma bir karakter olarak bilinir. Bu karakteri Gülseren Buğdaycıoğlu danışanının hayatından alınmadır. Ancak gerçek hayatta gizli kalması gerektiği için bu karakterin kim olduğu paylaşılmıyor.

Yalı Çapkını Seyran, merhametli ve dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Hayatındaki kararlara kendi rızası ve dik başlılığı ile hareket etmek isteyen bir karakterdir. Ayrıca Seyran Gaziantep’ in güzel ve alımlı kızlarından biridir. Okumuş kendi ayakları üzerinde durmak isteyen güzel bir karakterdir.

Yalı Çapkını Seyran dizide karakteri ile kendini TV dünyasına kanıtlamıştır. Bu sayede herhangi bir dizide veya reklam ajansında kendini rolüne motive ederek çalışabilecek bir karakter olmuştur. Seyran karakterini kendine yakıştıran Afra Saraçoğlu o role bürünmeyi ayrıca en iyi durumda yansıtmıştır. Afra Saraçoğlu Seyran karakteriyle Yalı Çapkınının izlenme rekoru kırması için de ayrıca önem taşımaktadır.

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Vali Şahin, Antalya Turizm Fuarının açılış törenine katıldı

Vali Şahin, Antalya Turizm Fuarı’nın açılış törenine katıldı

Bu işte bir terslik yok mu?

Bu işte bir terslik yok mu?