Youtuber Burcu Çakmak kimdir? Estetik mi yaptırdı?

Youtube kanalı ile yükselen Burcu Çakmak, diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen fenomenlerden birisi haline geldi. Sosyal medya platformunu bir para kazanma yöntemine dönüştüren Burcu Çakmak Youtube platformundan sonra İnstagram platformunda da en sık aranan ve takip edilen fenomenlerden oldu. Çakmak’ın takipçileri fenomen güzelin hayatı hakkında arama motorlarında sık sık sorular sormaya başladılar.

Burcu Çakmak kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Özellikle YouTube platfromunda yayınlamış olduğu videoları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni Burcu Çakmak 19 Eylül 1997 tarihinde Trabzon’da dünyaya geldi. 23 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda başak burcu kadınıdır. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni endisinden büyük iki ablası olduğu bilinmektedir. Uğraşmış oldu YouTube ve Instagram platformların yanı sıra Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlayan başarılı sosyal medya fenomeni İstanbul’da Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. 3 Eylül 2016 halinde açtığı YouTube kanalı ile günlük yaşantısını, arkadaş ilişkilerini, vloğlarını ve geçirmiş olduğu burun ameliyatlarını dahi takipçileriyle paylaşan başarılı sosyal medya fenomeni ismi YouTube da 108B abonesi bulunmaktadır.

Uzun zamandır merak edilen bir diğer konu ise fenomen isminin aşk hayatı oldu. Özel hayatını sır gibi saklayan ve sosyal medyaya yansıtmayan Akbay’ın takipçileri bu konu hakkında epey meraklı. Ünlü fenomen gönlünü birine kaptırdı. Mutluluğu gözlerine yansıyan sosyal medya fenomeni isimin sevgilisi ise adeta merak konusu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelin sevgilisinin Bartu Kurt olduğu belirtilmektedir.

YouTube platformda paylaşmış olduğu içerikler ile kısa zaman içerisinde hızlı bir şekilde yükselişe geçen ve takipçi sayısını arttıran başarılı sosyal medya fenomeni güzel Burcu, aynı zamanda psikoloji bölümünden mezun olmuştur.

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin nasıl fenomen olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

3 Eylül 2016 halinde açtığı YouTube kanalı ile günlük yaşantısını, arkadaş ilişkilerini, vloğlarını ve geçirmiş olduğu burun ameliyatlarını dahi takipçileriyle paylaşan başarılı sosyal medya fenomeni ismi YouTube da 108B abonesi bulunmaktadır.

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni isim ikinci kez burun ameliyatı olduğu vloğu Youtube kanalında takipçilerinin beğenisine sundu.

Başarılı sosyal medya fenomeni isim ikinci kez burun ameliyatı olduğu vlogu Youtube kanalında takipçilerinin beğenisine sundu.

İnstagram hesabında betuldegisen hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Çakmak’ın instagram da ise 58K takipçiye sahip.

 Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Youtube’da ise 120K takipçisi var. Çakmak’ın Youtube hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Eylül Adıgüzel kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

1 Haziran’dan itibaren uçakları sayarız

8 ilde Thodex operasyonu