Zeynep Ocak kimdir?

Zeynep Ocak nereli? Kaç yaşında?

Zeynep Ocak kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Zeynep Ocak sevgilisi? Zeynep Ocak boy kilo yaş bilgileri. Zeynep Ocak hakkında merak edilenler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Zeynep Ocak hayatı ve biyografisi

Zeynep Ocak Türk eğitimci ve aynı zamanda yoga öğretmenidir. “Kutsal Motor” adlı youtube kanalı üzerinden paylaştığı içeriklerle tanınmaktadır.

Zeynep Ocak 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde sürdürdü. 2011 ve 2012 yılları arasında Kişisel Gelişim çatısı altında Optimum Denge 1. Basamak Eğitimi ve Optimum Denge 2. Basamak eğitimlerini aldı.Aynı yıl Robert Dilts, Judıth DeLozier Amerika’da California Üniversitesi Santa Cruz kampüsünde NLP uygulayıcısı 2013 yılında ise Master uygulayıcı sertifikasını aldı. Ardından Anka Koçluk bünyesinde Yaşam ve Öğrenci Koçluğu eğitimleri aldı. 2014 yılında mesleki kariyerinde bir basamak daha ilerleyerek Yoga Eğitmenliği ve Kids Yoga Eğitmenliği sertifikalarını aldı.

2012 yılında Yoga yapmaya başlayan Zeynep Ocak 2016 yılında Kahkaha Yogası liderliği eğitimi aldı. Aynı sene Cem Şen’in Yi Jin Jing eğitimine dahil olan isim oldu. 2017 senesinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi çatısı altında Aile Danışmanlığı yaptı.  Ardından Anadolu Üniversitesi Sosyoloji lisans eğitimini tamamladı. Daha sonra Devrim Akkaya’dan Yin Yoga eğitimi aldı. 2017 yılında Hindistan’a gitti. Dr. Madan Kataria’dan Kahkaha Yogası eğitimi aldı. Zeynep Ocak şimdilerde tüm bilgi ve birikimlerini “Kutsal Motor” adlı youtube kanalında videolarını yayınlamaktadır. 

Zeynep Ocak boyu 1.76 cm kilosu 55 kg burcu Oğlak.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sen Çal Kapımı Melek Yücel (Elçin Afacan)kimdir?

Ela Rümeysa Cebeci kimdir?