Ali Sadi Erbil

Ali Sadi Erbil

Ali Sadi Erbil 04 Temmuz 2006 yılında Amerika’da dünyaya geldi. Annesi Tuğba Coşkun ve babası Mehmet Ali Erbil’dir. Öğrenimine İstanbul’da başlayan Ali Sadi Erbil çok küçük yaşlardayken annesi ve babası boşanma kararı aldı.

Oyuncu ve şovmen Mehmet Ali Erbil 2005 yılında Tuğba Coşkun ile nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden bir yıl sonra 2006 yılında Ali Sadi Erbil doğru.  Mehmet Ali Erbil 2011 yılında Tuğba Coşkun’dan  boşandı. Ali Sadi Erbil’in ayrıca Yasmin Erbil ve Sezin Erbil adında iki üvey ablası bulunmaktadır.  Ali Sadi Erbil’in her iki ablası da babasının farklı evliliklerinden doğmadır.

Hatırlanacağı üzere Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi Muhsine Şehnaz Kamiloğlu’dur. İkinci eşi oyuncu Nergis Kumbasar iken üçüncü eşi Sedef Altuntaş ve son eşi ise Tuğba Coşkun olmuştur.  Mehmet Ali Erbil’in oğlu Ali Sadi Erbil son evliliklerinden dünyaya gelmiştir. Ali Sadi Erbil’in babası Mehmet Ali Erbil’in ilk eşi olan Muhsine Şehnaz Kamiloğlu’ndan üvey ablası Sezin Erbil ablası dünyaya geldi. Sezin Erbil Evren Yazgan ile evli olup 18 Aralık 2019 tarihinde Elisa isminde bir kızı dünyaya gelmiştir. Ali Sadi Erbil böylece dayı olmuştur. Babası Mehmet Ali Erbil’in ikinci evliliğinden yani Nergis Kumbasar’ın evliliklerinden ikinci üvey ablası Yasmin Erbil ablası dünyaya gelmiştir.

Ali Sadi Erbil’in babası Mehmet Ali Erbil’in Sedef Altuntaş ile gerçekleştirdiği evlilikten kardeşi olmamıştır.  Ali Sadi Erbil son hali ile genç kızların gözdesi.

Günümüzde eğitim hayatını sürdürmekte ve annesi Tuğba Coşkun ile birlikte yaşamaktadır. Ali Sadi Erbil boyu 1.60 cm kilosu 52 kg burcu Yengeç.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Burçin Abdullah

Burçin Abdullah

Duru Kınay

Duru Kınay