Ayşe Köksal kimdir?

Ayşe Köksal nereli? Kaç yaşında?

Ayşe Köksal kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ayşe Köksal oynadığı diziler? Ayşe Köksal sevgilisi kim? Ayşe Köksal boy kilo yaş bilgileri, hakkında merak edilenler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ayşe Köksal hayatı ve biyografisi

Ayşe Köksal Türk dizi ve tiyatro oyuncusu olarak başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2020 yapımı Menajerimi Ara dizisinde gerçekleştirdi ve kısa sürede tüm dikkatleri üzerine toplayarak tanınmaya başladı.

Ayşe Köksal 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Tiyatroya olan ilgisi onu kısa sürede sahnelere taşıdı.

Ayşe Köksal 2019 yılında faaliyetlerine başlayan “Tiyatro Mima”’nın Çimen Turunç Baturalp’ın kaleme alıp ayrıca yönetmenliğini üstlendiği “Kral’ın Altınları” isimli tiyatro oyununda sahne aldı. 2020 yılında sahne almaya devam eden Ayşe Köksal “Robot Pinokyo” isimli tiyatro oyununda da başarılı performans sergilemiştir.

Ayşe Köksal kamerların önüne 2020 yılında “Menajerimi Ara” dizisinde canlandırdığı Asistan Sevinç rolü ile adım attı. Ayşe Köksal boyu 1.65 cm kilosu 52 kg burcu Oğlak.

Ayşe Köksal dizileri ve filmleri

Ayşe Köksal oynadığı diziler? Ayşe Köksal hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Menajerimi Ara – Asistan Sevinç

Ayşe Köksal tiyatro oyunları

  • 2020 Robot Pinokyo
  • 2019 Kral’ın Altınları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Zeynep Demirhan kimdir?

İlayda Kırdı kimdir?