Berke Ağıllı kimdir? Kaç yaşında?

Berke Ağıllı kimdir? Kaç yaşında?

Özellikle Youtube platformunda paylaştığı eğlenceli videolar ve oyun içerikleri ile tanınan Berke Ağıllı hakkında merak edilenleri yanıtlayacağımız bu yazımızda yakışıklı fenomen hakkında tüm merak ettiklerinize ulaşabileceksiniz. Berke Ağıllı kimdir, yaşı ve kendisi ile ilgili tüm soru işaretlerini yazımız sayesinde giderebilirsiniz.

Berke Ağıllı

Berke Ağıllı kimdir sorusu sosyal medya üzerinden sıklıkla sorulmaktadır. Insatgram ve Youtube üzerinden yayınladığı içerikleri sayesinde kısa sürede tanınan Berke Ağıllı ve kendisi hakkında kısa bilgiler vererek yazımıza devam edelim.

Yalnızca Youtube üzerinden değil Instagram üzerinden de yüksek takipçi sayısına sahip olan Berke Ağıllı fotoğrafları ile dikkat çekerek takipçileri tarafından beğenilmektedir. Kendisi hakkında verdiğimiz bu kısa bilgileri ilginizi çekmiş ise Berke Ağıllı hakkında bilgi vermeye ve aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye devam ediyoruz.

Berke Ağıllı kaç yaşında sorusu takipçileri tarafından sıklıkla sorulmaktadır.  Henüz 19 yaşında olan sosyal medya fenomeni Berke Ağıllı genç yaşlarında yakaladığı bu başarı ile çok konuşulmakta ve günden güne takipçi sayısını arttırmaktadır.

Berke Ağıllı hakkında merak edilen konulardan biri de boyudur. Berke Ağıllı’ nın boyu yaklaşık olarak 1,80’dir.

Berke Ağıllı’ nın kilosu da boyu kadar merak konusu olmaktadır. Berke Ağıllı kaç kilo sorusu için genç fenomenin 70 kilo civarında olduğu bilgisini paylaşabiliriz.

Berke Ağıllı doğum tarihi çokça araştırılmakta ve merak edilmektedir. Berke Ağıllı doğum günü 07.10.2002 tarihidir. Yakışıklı ve genç fenomen 2002 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.

Takipçileri tarafından Berke Ağıllı burcu merak edilmektedir. Berke Ağıllı terazi burcudur. 

Berke Ağıllı nereli, nerede yaşıyor gibi konular da takipçilerince merak edilmektedir. Berke Ağıllı Ankara’da doğup büyümüştür ve aslen Kırıkkaleli olduğu bilinmektedir.

Berke Ağıllı ailesi ile ilgili herhangi bir paylaşım yapmamıştır.

Dış görünüşü ile dikkat çeken Berke Ağıllı‘ nın gözlerinin rengi kahverengidir.

Yakışıklı olması ile gündeme sıklıkla gelen Berke Ağıllı’ nın saç rengi kahverengidir.

Berke Ağıllı’ nın şu anda ailesi ile birlikte Ankara Mamak’ ta yaşamaktadır.

Berke Ağıllı ne mezunu ya da ne okuyor? Berke Ağıllı yaşı itibari ile liseden yeni mezun olmuştur. Berke Ağıllı hangi üniversitede okuyor sorusuna henüz bir yanıt veremiyoruz. Bu konu hakkında detaylı bilgi edindiğimizde sizinle de paylaşacağız.

Berke Ağıllı’nın sevgilisi olup olmadığıyla ilgili bir açıklama yoktur. Yakışıklı ve genç Youtuber Berke Ağıllı’nın hayatında biri olmadığı tahmin edilmektedir.

Berke Ağıllı’ nın telefon numarası sevenleri ve takipçileri tarafından merak edilmiştir. Ancak Berke Ağıllı telefon numarasını takipçileri ile paylaşmamıştır.

Berke Ağıllı hakkında

Berke Ağıllı daha çok Youtube platformu ağırlıklı olmak üzere uzun süredir sosyal medyada aktif yer alan isimlerden biridir. Henüz 19 yaşında olan genç Youtuber, 2002 yılında Ankara’ da dünyaya gelmiştir. Aslen Kırıkkalelidir ve Ankara’ da doğup büyümüştür. Berke Ağıllı bu yıl liseden mezun olmuştur. Ailesi ile birlikte yaşayan yakışıklı fenomen Youtube’ da çeşitli parodiler ve oyun videoları ile tanınmıştır. Berke Ağıllı sosyal medyayı aktif olarak kullanmasının yanı sıra spor dallarına da ilgi duymaktadır. Boş zamanlarında basketbol oynamaktan keyif olan Berke Ağıllı hayvanlara olan sevgisi ile de bilinmektedir. Berke Ağıllı’ nın Youtube videoları sadece ülkemizde değil diğer pek çok ülkede de keşfedilmiştir. Abone ve izlenme sayısını her geçen gün arttıran genç Youtuber, ilgi çekici ve farklı içerikleriyle dikkat çekmektedir. Bu yazımızda Berke Ağıllı hakkında merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaya çalıştık. Yazımızın devamında genç ve yakışıklı Youtuber Berke Ağıllı’ nın sosyal medya hesaplarını bulabilirsiniz.

Berke Ağıllı kimdir

Youtuber Berke Ağıllı’nın sosyal medya paylaşımlarına rahatlıkla ulaşabilmeniz için hesaplarının linklerini sizin için aşağıya bırakıyoruz.

Berke Ağıllı Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Berke Ağıllı Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. 

Berke Ağıllı 2 Youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz. 

Berke Ağıllı Minecraft videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz. 

Berke Ağıllı Brawl Stars oyun videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Berke Ağıllı Elmo videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Berke Ağıllı Slenderman videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Berke Ağıllı Among Us oyunu videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Berke Ağıllı Gece 3 videosunu sizin için yazımıza ekliyoruz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Melek Azad kimdir? TikTok’ta kaç takipçisi var?

Melek Azad kimdir? TikTok’ta kaç takipçisi var?

Hello People Hasibe kimdir? Karavan maliyeti nedir?

Hello People Hasibe kimdir? Karavan maliyeti nedir?