Burak Dayı kimdir?

Burak Dayı kimdir?

Gerçek adı: Burak Dayı
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Sanat Danışmanı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Burak Dayı nereli? Kaç yaşında?

Burak Dayı kimdir ne iş yapıyor, yaş, boy kilo, instagram hesabı, ne iş yapıyor, mesleği? Burak Dayı Sanat Yönetmeni ve Sanat Danışmanı aslen nereli? Merve Boluğur sevgilisi Burak Dayı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Merve Boluğur sevgilisi Burak Dayı yaşı kaç? Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burak Dayı hayatı ve biyografisi

Burak Dayı Türk sanat yönetmeni ve aynı zamanda sanat danışmanıdır. Oyuncu Merve Boluğur’a olan hayranlığı ve sonrasında hayranı olduğu Merve Boluğr ile sevgili olması ile tanınmaya başladı.

Burak Dayı 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğiitm hayatına İstanbul’da başladı. Günümüzde sanat yönetmenliğ ve sanat danışmanlığı üzerine ArtInside Office Design şikretinde çalışmalarını sürdürmektedir. Burak Dayı 2015 yılında şarkıcı Murat Dalkılıç ile evlenip 2017 yılında ayrılan Merve Boluğur’un ınstagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflara yorum ardından da aşkını ilan edtemesi ile gündeme geldi. Burak Dayı Merve Boluğur ile sevgili olduktan sonra sevgilisine “Kumralım” diye hitap etmeye başladı. Burak Dayı 2 yıl boyunca Merve Boluğur’un instagram hesabında paylaşımlarının altına yorum yazdı ve en sonunda aşkını ilan etti. Oyuncu Merve Boluğur ise sanat yönetmeni ve hayranı olan Burak Dayı ile sevgili oldu.

Burak Dayı ve Merve Boluğur 2020 yılında Alaçatı’da yaptıkları tatil sonrasında oyuncu Merve Boluğur instagram heabından paylaştığı bir fotoğraf ile parmaklarına kalp emojisi ile kapattı. Bu fotoğraf karesi magazin ve medya camiasında Merve Boluğur sevgilisi Burak Dayı ile nişanlandı mı sorularını akıllara getirmiştir

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Saim Güveloğlu kimdir?

Saim Güveloğlu kimdir?

Tika Behrami kimdir?

Tika Behrami kimdir?