Cemre Solmaz kimdir?

Cemre Solmaz kimdir?

Gerçek adı: Cemre Solmaz
Doğum tarihi: 14/04/2000
Doğum yeri:  Ordu
Boyu: 1.68 cm
Kilo:  50 kg
Burcu:  Koç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Cemre Solmaz kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Cemre Solmaz kimdir nerelidir, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, doğum tarihi, sevgilisi? Cemre Solmaz kimdir tiktok ile ünlenen fenomeninin kısaca hakkında bilgi, hayatı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Cemre Solmaz hayatı ve biyografisi

Cemre Solmaz Türk Tiktok Fenomenidir. 2019 Tik Tok ödülünün sahibi oldu. Tiktok, İnsatgram ve Youtube sosyal medya kanalları üzerinden yayınladığı video ve fotoğraflarla yaklaşık 2 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Cemre Solmaz 2000 yılında Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitiminin ardından üniversite hayatına başladı. Bir dönem ailesi ile birlikte Ordu Fatsa’da yaşadı. Daha sonra İzmit’te yaşamaya başladı. Bir abisi olan Cemre Solmaz uzun süredir babası ile görüşmemektedir. Ancak annesi ve abisi ile görüşmektedir. En son babasını 9 yaşında görmüştür.

Cemre Solmaz İstanbul’da ev arkadaşı Seher ile yaşamaktadır. Kendisini delidolu, neşeli, iyi kalpli ve yaşamı seven olarak tanımlamaktadır. Erkek arkadaşı ve sevgilisi olmadığı için sık sık Lezbiyen misin sorusu ile karşılaşmaktadır. Kendisi Lezbiyen değildir ve bekar sevgilisi yoktur. En çok sevdiği yemek kuru fasulye pilav ve cacık sevmektedir. Cemre Solmaz youtube hesabından yayınladığı 4 video ile kısa sürede 80 bin takipçiye sahip olmuştur.

Cemre Solmaz 2019 Aralık ayında “Tik Tok ödüllerinin” sahibi oldu. Kısa süre önce gözlerinde oluşan arpacık nedeniyle göz ameliyatı olmuştur. 2019 yılında İnternet fenomenleri Berke Juan, Cemre Solmaz, Uğur Yaman, Merve Yalçın ve Kürşat Juan hayranlarının yoğun ilgisi nedeni ile bir AVM’de izdihama neden olmuşlardır. Fenomenler hayranları fotoğraf çekilebilmek için sıra numarası almalarını istemişlerdir.

Cemre Solmaz Youtube

Cemre Solmaz Tik Tok

@cemresolmaaz

Sonda yine mi cemre dediler …. sinirlendim

♬ All I Want for Christmas is YOU – plottwist

Cemre Solmaz fotoğrafları ve resimleri

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Aynı bölgede 2 günde 4 yangın

Döşemealtı Haberleri: Aynı bölgede 2 günde 4 yangın

YILKI ATLARI TEHLİKEDE

Antalya Haberleri: YILKI ATLARI TEHLİKEDE