Deniz Mumcuoğlu Kimdir?

Deniz Mumcuoğlu Kimdir?

Gerçek adı: Deniz Mumcuoğlu
Doğum tarihi: 1977 (42 yaşında)
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.66 cm
Kilo: 58 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Boşanmış  (Hazer Amani ile)
Meslek:  Şef, İşletme Sahibi
İnstagram hesabı için tıklayın.

Deniz Mumcuoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Deniz Mumcuoğlu kimdir? Bu soru 2018 yılında TV8 ekranlarında Master Şef yarışma programının başlamasının ardından yarışmanın jürisi Hazer Amani eşi kimdir sorusu ile başladı. 2018 yılında sunduğu ve jüri üyesi olduğu yarışma programında sempatik tavırları zaman zaman yükselişleri ile kısa sürede hereksin beğenisini kazanan Hazer Amani’nin en az kendisi kadar eski eşi Deniz Mumcuoğlu da hayatı merak konusu oldu. Kim kimdir bölümümüzde Deniz Mumcuoğlu hayatı ve biyografisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Deniz Mumcuoğlu hayatı ve biyografisi

Hazer Aramani eşi Deniz Mumcuoğlu 6 Ocak 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatının büyük bir bölümü Ankara’da geçti. Eğitim ve öğrenimine TED Ankara Koleji’nde başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi kazandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ni kazanması ile burada okumaya başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra kariyer yolculuğuna çeşitli şirketlerde kısa vadeli çalışmalarla başladı. Bu süreçte İstanbul’a geldi. Daha sonra profesyonel olarak İstanbul Kültür Sanat Vakfı’da çalışmaya başladı. IKSV’de çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Deniz Mumcuoğlu zaman zaman yurt dışına da çıkmaktadır. Bir dönem New York’ta yaşamıştır.

Deniz Mumcuoğlu özel yaşamında restoranları ve üstün aşçılık performansı ile ünlenen İran asıllı ünlü Şef Hazer Amani ile tanıştı. Bu birliktelik kısa bir süre sonra evliliğe doğru gitmeye başladı. Deniz Mumcuoğlu Hazer Amani Adile Sultan Sarayı’nda 23 Haziran 2013 tarihinde evet diyerek mutlu birlikteliklerini ömür boyu birleştirdi. Deniz Mumcuoğlu Hazer Amani birlikteliği ve evlilikleri Deniz Mumcuoğlu’na hem yurt dışında hem de Türkiye’de yeni restoran ve işletmelerin kapısını açtı. Bir dönem Nişantaşı Healin Foods yeni işletme mekanının görselleri ve pazarlama sürecine ilişkin çalışmalar yaptı.

Deniz Mumcuoğlu günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Master Şef jürisi Hazar Amani ile 2013 senesinde evlendi. Bu evlilik 2018 yılında eşinin kendisini şarkıcı Sıla ile aldatması ile sona erdi. Hazer Amani 2020 yılında birlikte olduğu Sıla Gençoğlu ile evlendi.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir?

Hazer Amani Kimdir?

Hazer Amani Kimdir?