Ecem Ustaoğlu kimdir? Güzel Fenomen hakkında bilinmeyenler

Ecem Ustaoğlu kimdir? Güzel Fenomen hakkında bilinmeyenler

Ecem Ustaoğlu ile yakından tanışmaya hazır mısınız? Güzellik Uzmanı ve aynı zamanda oyunculuk eğitimine başlayan Güzel Fenomen Ecem Ustaoğlu kimdir? Ecem Ustaoğlu kaç yaşında? Ecem Ustaoğlu hakkında bilinmeyenleri sizler için kaleme aldık. 1.68 boyunda olan Sempatik Fenomen Ecem Ustaoğlu ile harika bir röportaj gerçekleştirdik. Sizde bu röportaja dahip olup Ecem Ustaoğlu ile daha yakından tanışma fırsatı bulmak istiyorsanız, keyifli okumalar…

Ecem Ustaoğlu’nu daha yakından tanıma fırsatını  röportaj ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Ecem Ustaoğlu’na kısaca bir göz atalım.

Eğer ki başlıklarımız sizde Ecem Ustaoğlu hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika röportajımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Ecem Ustaoğlu 19 yaşındadır.

 48 kiloyum.

Boyum 1.68 Türkiye standartlarına göre Ecem Ustaoğlu oldukça idealdir.

8 Nisan 2002 doğumluyum.

Burcum Koç.

Düşünmüyorum aslında. Yükselenim Yay burcu onun özelliklerini daha fazla taşıdığımı düşünüyorum. Sakin bi kişiliğim var. Hemen sinirlenmem, fevri değilimdir.

Eğitim hayatım boyunca çok fazla okul değişirdim. Bir yere uyum sağlamam o yüzden hep kolay oldu. Liseden geçen yıl mezun oldum, Sivil Havacılık kazanmıştım ama tercih etmedim ve oyunculuk eğitimi almaya başladım. Şuan yoğun bir şekilde konservatuar yetenek sınavlarına hazırlanıyorum. Bir kaç ay sonra sınavlarım var. Hedefim Bilkent Üniversitesi.

İmkanları ve yabancı dile olan ağırlığı yüzünden.

Akademik alanda başarılı bile olsam hevesimin ilgimin olmadığını fark edeli çok oldu. Sanat her zaman beni daha çok çekmiştir ve belli bi yaştan sonra o karar aşamasına gelince çok düşündüm. Ne yapsam çok mutlu olurum sıkılmam diye çok sordum kendime ve oyunculuk tiyatro müzik den başka hiçbirşeyin beni daha fazla mutlu edebileceğini sanmıyorum. Çalıştıkça içine girdikçe beni daha çok kendine çeken bi dal.

O zaman zaten mesleğim olan güzellik uzmanlığından ilerlerdim. Annemin mesleği olduğu için ben bu mesleğin içine doğdum ve yaşıma rağmen çok fazla bilgi ve tecrübe edindim. Benim için çok doğal bi iş haline geldi. Özel okuluna gidip küçük yaşta bir sürü sertifika ve belgeye sahip oldum.

Güzellik uzmanlığı güzelliğe bakıma dair bir çok işlem makyaj cilt bakım epilasyon zayıflama aletleri ve gibi bir çok işlemi yapma yetisi olan kişidir. Kadın erkek farketmeksizin insanların kendine bakması çok hoş bir olay. Her yaştan her segmentten insan artık kendine ilgi gösteriyor bu bizim çok hoşumuza gidiyor tabi ama bu yapılan işlemlerin bir bilen tarafından yapılması çok önemli. Haberlerde neler görüyoruz. İnsanların güveni kalmıyor. Çünkü yetkisi olmayan işini bilmeyen çok fazla işlem yapan kişiler kendi yerlerini açıyorlar. 

Cilt bakımında yapılan en büyük hata bence her cilde aynı işlemi uygulamak. Tek tip işlem öğrenip sadece bunu uygulamak büyük bir hatadır Her cilt tipi nasıl farklıysa işlemleri de cildin ihtiyacı olan şekilde önce analiz edilip sonra gerekli müdahale ve bakım yapılmalı.

Bence çekinilmesi gereken hiçbir durum yok. Sonuçta bu kadınlara özgü bir işlem değil. Erkekler de çok rahat bir şekilde yaptırabilmeli Ayrıca artık bakımlı ve bilinçli erkek sayısı giderek artıyor. Bu gayet hoş bir durum.

Queen benim için bir yuva diyebilirim. Orda büyüdüm ve benim için yeri çok ayrı. Bi kaç gün gitmesem çok özlüyorum. Genel olarak bahsetmek gerekirse de samimi sıcak aynı zamanda profesyonel bi klinik ortamı. Annem aynı zamanda usta öğretici yani bu işin eğitimini de veriyor. Bana küçükken de her zaman eğitim verirken en önemli şey asla para odaklı çalışma önemli olan burdan ayrılan herkesin memnun ve içi rahat gitmesi derdi.

QUEEN BEAUTY CENTER’a ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bahsedebiliceğim türde bi aşk hayatım yok ahahaha.

Kesinlikle enerjisi yüksek ve zeki. Bişeyler paylaşabileceğin bir insan olmazsa mutlu olunabileceğini sanmıyorum ve ben biraz duygusalım o yüzden ince düşünceli olmayan biriyle yapabileceğimi de sanmıyorum ama zaten bu tarz konuları konuşmak için de yaşımın oldukça küçük tecrübemin de yetersiz olduğunu düşünüyorum. 

‘Küçük prens’ Ve ‘Sır’ kitapları. Küçük prenste yaş aldıkça hayata bakışımızın nasıl değiştiği tek tipleştiği ve beklentilerimizin düştüğü, sevdiğimiz herhangi bişey ya da birisi olduğunda nasıl da gözümüzün gör olduğu kendimizden feragat ettiğimiz konusu beni her okuyuşumda etkiliyor. Kısa ama anlaşıldığında güzel dersler alınabilecek bir kitap olduğunu ve herkesin mutlaka okuması gerektiğini düşünüyorum. 

Sır Dan çok bahsetmiyim ama kısaca düşünce gücünün önemi hakkında yine herkesin okuması gerektiğini düşündüğüm daha psikolojik bir kitap

Sol kolumda Duygu yazıyor annemin ismi sağ kolumun arkasında da Zafer. O da babamın ismi.

Aslında dövme yaptırmak istiyorum ama benim için anlamlı birşey olması gerekiyor. O yüzden acele etmiyorum arayış içinde değilim.

Anlık hevesle birşey yaptırmamaları çünkü ilerleyen zamanda pişmanlık ve sıkılma duygusu olması çok çok normal.

Hahaha evet. Gül dövmesi asla yaptırmam.

Anda kalın derdim. İki kelime ama çok şey ifade ediyor bence.

Aslında şu ara çok fazla fobim var ama hepsini yenmeye çalışıyorum. Mesela deniz analarının yuvasına düşmüştüm bir keresinde ve çok acı dolu günler geçirmiştim. Yıllardır denizden korkuyorum.

Aslında o an neler oldu ben de anlamadım kuzenlerimle denizdeydik, kuş adasında. Sert bi dalga beni düşürdü. Ben ilk başta kayaya düştüm sandım ama ayağa kalktığımda öyle olmadığını anladım. Sonrasında acilen hastaneye gittik, iğne yapıldı uyuyakalmıştım arabada ama haftalarca ilaç ve krem kullanmıştım.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Cansu Akın kimdir? Cansu Akın Hazım Başaran neden ayrıldı?

Cansu Akın kimdir? Cansu Akın Hazım Başaran neden ayrıldı?

Nilgün Tanık kimdir? Neden kullanıcı adı Revios?

Nilgün Tanık kimdir? Neden kullanıcı adı Revios?