Gizem Altheimer Kimdir?

Amerika’da yaşayan Gizem Altheimer psikoloji bölümü deneysel psikoloji üzerine doktora yapmaktadır. 3 yıldır vegandır. Ve vegan yemeklerini paylaştığı bir web sitesi ve youtube kanalı vardır. Gizem Altheimer yaşı, okulu, bölümü, en sevdiği diziler film ve hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Psikoloji bölümünü bitirmiştir.

Amerika’da yaşamaktadır. İlk olarak üniversite eğitimi için Amerika’ya gelmiştir. Eşi ile üniversitede tanışmıştır. Araştırma asistanı olarak çalışmıştır. Eşi iki 10 senedir birlikteler 3 senedir evlidirler.

En sevdikleri hobileri kaya tırmanışıdır. Eşinin 6 yaşından beri kaya tırmanışı yaptığını kendisini de üniversiteden eşinin tanıştırdığını söylüyor. 6 sene önce tam da doktora zamanında kaya tırmanışı sırasında ayağını kırarak zor zamanlar geçirmiştir.

Yoga için Yoga with Adriene kanalını takip ettiğini söylüyor. Yogaya ilgi duyan herkese de bu kanalı tavsiye ediyor. Yoganın hayatını değiştirdiğini dile getiriyor.

Gizem yürüyüş yapmayı ve bisiklete binmeyi çok seviyor. Kara kalem ile çizimler yapmayı çok sevdiğini söylüyor. En sevdiği filmin up (yukarı bak) filmini çok sevdiğini söylüyor. 2,5 sene önce vegan olmuştur. Vegan olmanın çok faydası olduğunu kan değerlerinin çok düzeldiğini söylüyor. Tek başına olmayı sevdiğini dile getiriyor. Gizem Room filminden çok etkilendiğini söylüyor. Kitap olarak da uzaklara giden yol isimli kitabın kendisini çok etkilediğini söylüyor. En sevdiği Türk dizileri, Aşk-ı Memnu, Çemberimde Gül Oya ve İkinci Bahar dizileridir.

Gizem evlendikten sonra dini görüşlerinin değişmediğini söylüyor. Rutin bir hayatının olduğunu ve rutin hayatı sevdiğini söylüyor. Motivasyonu düşük olduğu günlerde kısa bir çalışma programı hazırlayarak net bir plan hazırlayıp uyguladığını söylüyor. Uzun sürecek projeleri parçalayarak daha kolay şekilde bitirdiğini söylüyor. Psikoloji bölümünü okumasa tiyatro bölümünü okuyacağını söylüyor.

Gizem Altheimer video çekmeyi çok sevdiğini ve bu yüzden youtubeye başladığını söylüyor. Önce yemek videoları çektiğini ve bu videolarda sadece yemekleri çektiğini kendinin olmadığını ancak zamanla alışarak kendisinin de videolarda yer almaya başladığını söylüyor. Gizem Altheimer’in youtube kanalındaki ismi Gizem Altheimer şeklindedir. Hesabının 63 bin civarı takipçisi vardır. Ve ayrıca vegan yemekleri paylaştığı bir web sitesi vardır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İdil Yazar Kimdir?

Nurseli Sarıkaya Kimdir?