Güzide Çiğdem Akın kimdir?

Güzide Çiğdem Akın kimdir?

Güzide Çiğdem Akın nereli? Kaç yaşında?

Güzide Çiğdem Akın kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Güzide Çiğdem Akın oynadığı diziler? Güzide Çiğdem Akın sevgilisi kim? Güzide Çiğdem Akın boy kilo yaş bilgileri, hakkında merak edilen konular, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Güzide Çiğdem Akın hayatı ve biyografisi

Güzide Çiğdem Akın Türk dizi, tiyatro oyuncusudur. Aynı zamanda voleybol oyuncusudur. Beni Bırakma dizisinde canlandırdığı Defne rolü ve sahne aldığı tiyatro oyunları ile tanınmaktadır.

Güzide Çiğdem Akın 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite hayatına Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları Oyunculuk bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu. Oyunculuk kariyerine tiyatro sahnelerinde rol aldığı oyunlarla adım attı. Günümüzde Levent Unalan ajan çatısı altında çalışmaktadır. Güzide Çiğdem Akın ilk dizisi “Beni Bırakma” dizi fil projesinde canlandırdığı “Defne” rolü ile yıldızı parladı.

Güzel oyuncu Güzide Çiğdem Akın boyu 1.76 kilosu 57 kg göz rengi kahve ve saç rengi siyah’tır.  Güzide Çiğdem Akın iyi bir at binicisi, aynı zamanda dans etmeyi seven, piyano çalmaktan hoşlanan ve yüzme sporlarını yapmaktan zevk duymaktadır.

Güzide Çiğdem Akın dizileri ve filmleri

Güzide Çiğdem Akın oynadığı diziler? Güzide Çiğdem Akın hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Beni Bırakma – Defne

Güzide Çiğdem Akın tiyatro oyunları

  • Kocasını Pişiren Kadın
  • Margrett
  • Romeo ve Juliet
  • Antonıa
  • Lady Macbeth

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Melisa İmrak kimdir?

Melisa İmrak kimdir?

Sıla Gözüm kimdir?

Sıla Gözüm kimdir?