Kara Hasan kimdir?

Kara Hasan kimdir?

Gerçek adı: Hasan Yiğit
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Kayseri
Boy: 1.77 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Kara Hasan nereli? Kaç yaşında? (Hasan Yiğit)

Kara Hasan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Kara Hasan evli mi, kiminle evlendi, eşi, çocuğu var mı? Hasan Yiğit kimdir, nereli, kaç yaşında? Sanatçı Kara Hasan kaç doğumlu? Hakkında merak edilenler, şarkıları, türküleri, müzik kariyeri kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kara Hasan hayatı ve biyografisi

Kara Hasan Türk halk müziği sanatçısıdır. Seslendirdiği şarkılar ve Ekin TV ekranlarında hazırlayıp sunduğu programlar ile tanınmaktadır.

Kara Hasan Kayseri Sarız Çağşak Köyü’nde dünyaya geldi. Memelekti aslen Kayseri’dir. Türk Halk Müziği sanatçısı Kara Hasan seslendirdiği şarkılarla halkın kalbinde taht kurmuş bir sanatçıdır. Genç sanatçı Kara Hasan bir dönem Ekin TV kanalında “Telden Dile” adlı müzik şov programını hazırlayıp sundu.

Sanatçı Kara Hasan bugüne kadar “Unutma Yeter, Nazlı Yare Böyle Söyle, Yak Eline Kınaları ve Dertlinin Derdi Bilinmez” adlı albümleri müzikseverlerle paylaştı. Kara Hasan bekar olup günümüzde İstanbul’da Kanatçı Arkadaş’ta ve Dede Türkü Evi’nde sahne almaktadır.

Kara Hasan albümleri

  • Unutma Yeter
  • Nazlı Yare Böyle Söyle
  • Yak Eline Kınaları
  • Dertlinin Derdi Bilinmez

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Atilla Kaplakarslan kimdir?

Atilla Kaplakarslan kimdir?

Emrah Özdilek kimdir?

Emrah Özdilek kimdir?