Kepez’de temizlik operasyonu

Kepez'de temizlik operasyonu

 Çevre dostu projelerle örnek çalışmalara imza atan Kepez Belediyesi, daha temiz bir doğa için vatandaşlardan gelen her türlü ihbarı değerlendiriyor. Kepez Belediyesi, çevre sağlığı ve halkın huzuru için yürüttüğü çalışmalar kapsamında, mahalle sakinlerinin şikayetleri doğrultusunda gerekli her türlü önlemi alıyor.

Göçerler Mahallesi 3412 Sokak ve Altıayak Mahallesi 8091 sokaktan gelen ihbarlar üzerine belediye ekipleri, bildirilen adreslerde temizlik operasyonu gerçekleştirdi. Temizlik operasyonu öncesinde, belediye ekipleri bölgeye giderek, incelemelerde bulundu. Çöp yığınları ile karşılaşan ekipler, çevre kirliliğine neden olan vatandaşlara hem yazılı, hem de sözlü uyarılarda bulundu.

Kepez Belediyesi ekipleri, belirlenen tarihe kadar kaldırılmayan çöpler üzerine ihbar adreslerinde temizlik çalışması başlattı. Çevre Sağlığı Zabıtası gözetiminde, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince her iki mahallede aynı gün yürütülen çalışmalarda, çevre ve görüntü kirliliğine neden olan çöpler titizlikle toplandı. İstiflenen çöpler, kepçe yardımıyla kamyonlara taşınarak, çevre ve görüntü kirliliği ortadan kaldırıldı. Kepez Belediyesi, Göçerler ve Altıayak Mahallelerinde yaptığı temizlik çalışmaları ile mahalle sakinlerinin yüzünü güldürdü.

Kepez Belediyesi, çevrenin korunması ve temiz tutulması için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmeye devam edecek.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Kepez Belediyesi çocukları müzikle buluşturdu

Kepez Belediyesi çocukları müzikle buluşturdu

Muratpaşa'da çocuklara cam matara dağıtıldı

Muratpaşa’da çocuklara cam matara dağıtıldı