Melis Deniz kimdir? Güzel Fenomen hakkında bilinmeyenler

Melis Deniz kimdir? Güzel Fenomen hakkında bilinmeyenler

Melis Deniz ile yakından tanışmaya hazır mısınız? Genç Fenomen Melis Deniz hakkında bilinmeyenleri sizler için röportajımızda öğrendik. Melis Deniz kimdir? Melis Deniz hangi takımı tutuyor? Melis adı; tatlı şey, bal anlamına gelmektedir. Röportajımızı okumaya devam ettikçe Melis Deniz adının anlamını taşıdığına şahit olacaksınız. 23 yaşındaki Sempatik Fenomen Melis Deniz Yay burcunun başına buyruk özelliğini taşıdığından söz etti. Peki siz hala Melis Deniz ile tanışmadınız mı? Keyifli okumalar…

Melis Deniz’i daha yakından tanıma fırsatını röportaj ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Melis Deniz’e kısaca bir göz atalım.

Eğer ki başlıklarımız sizde Melis Deniz hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika röportajımızı okumaya davet edelim. Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz.

Melis Deniz 23 yaşındadır.

175 boyum kilom da 58. Türk standartlarına göre boyum sanırım uzun. Bu bazen avantaj bazen dezavantaj oluyor. Dezavantaj kısmı sadece pantolon boylarında oluyor onun dışında hiç dezavantajını yaşamadım. Avantajları çok çok daha fazla, özelllikle de 65 kilo bile olsam asla kiloyu belli etmiyorum en sevdiğim kısmı bu.

Ailemde futbola karşı sempatisi olan bir insan olmadığı için, o fanatiklik hissini hiç yaşayamadım. Sadece laf olsun diye Galatasaraylıyım.

Aslen Eskişehirliyim.

Burcum Yay.

Biliyorsunuz ki Yay burcu özgürlüğüne gereğinden fazla düşkün ve başına buyruk. Bu özelliklerin hepsini %100 taşıyorum. Bu özgürlük kısmı sadece ilişkilerimi olumsuz etkiliyor onun dışında burcumla bir sorunum yok :))

Estetiğim yok. 

Şu anda Konya KTO Karatay Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği okuyorum. Bir Eskişehirli olarak Konya’ya çok önyargılıydım. Şimdi geriye baktığımda 3 yılım keyifle bitmiş. Bu durum tamamen arkadaş ortamının güzelliğiyle alakalı. Hangi şehirde olursak olalım, mükemmel bir arkadaş grubu varsa bunun hiçbir önemi kalmıyor. Bununların dışında genelde gelen tepkiler “Çıt kırıldım bir kızsın nasıl inşaat okuyorsun? Şantiyeye nasıl gideceksin?”.

Gerçekten bu bölümü çok isteyerek seçtim ve keyifle okuluma devam ediyorum. Her şey buradan yansıttığımı gibi olmuyor. Her gün mükemmel makyajlarla fönlü maşalı saçlarla şıkır şıkır olmuyoruz. Bu bölümü seçmiş olmak ve inşaat ile ilgili çalışmaların içinde bulunmak beni çok daha ben yapıyor.

Ben aslında doğruyu söylemek gerekirse mimarlık okumak istiyordum ama puanım yetmediği için inşaata yönelmek durumunda kaldım. Bu bölümleri düşünme sebeplerim tamamen yapı sektörüne olan hayranlığım oldu. Gerçekten ilginiz varsa hayal gücünüz genişse bu tarz bölümlere yönelmelisiniz, yoksa çekilecek bir çile asla değil. İnsanı mental ve fiziksel anlamda yoran bir bölüm. Bu söylediklerimden sonra kimsenin bu bölümden soğumasını istemem. Her bölüm zordur ama kendine güvenerek başladıysan bu yola yılların nasıl geçtiğini okulun nasıl bittiğni anlayamayıp mükemmel bir iş hayatına atılabilirsiniz.

Sahada çalışan kadınların gerçekten zorlandığını düşünüyorum. Ama inşaat çok büyük bir sektör bundan dolayı Türkiye de genelde kadınlar yapı denetem kısmında çalışmayı tercih ediyorlar.

Şu an imkanım olsa işletme okumak isterdim. Daha sonra butik açardım. Çünkü ülkemizde mühendise verilen bir değer kalmadı asgari ücreti bile zor alıyor özel sektörde çalışan mühendisler. Tabii ki bunu inşaati bitirdikten sonra da yapabilirim ama kolay yoldan bu hedefe gidilebilirdi. 

Her şeyimi burada paylaşıyorum. Kahvaltımdan giydiğim çoraba kadar 🙂 Bundan dolayı da aşk hayatımın bana özel kalmasını istiyorum. Burada bir paylaşım yapmıyorum.

Adam Fawer – Empati diyebilirim. Adam Fawer’in kalemini seviyorum. Bu kitabını çok önceden okumuştum. Felsefeye nokta atışı yaptığı kısımlar beni gerçekten etkilemişti. Okumak isteyenler olursa spoiler vermek istemem 😀

Fimlere karşı çok bir sempatim yok tam bir dizi bağımlısıyım. Dizi olarak da kesinlikle “The Sinner”. Kime önerdiysem hayatımda izlediğim en iyi dizi dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Nilgün Tanık kimdir? Neden kullanıcı adı Revios?

Nilgün Tanık kimdir? Neden kullanıcı adı Revios?

Zeynep Görkem Karman Abat kimdir? Eşi kimdir?

Zeynep Görkem Karman Abat kimdir? Eşi kimdir?