Melis Tüysüz kimdir?

Melis Tüysüz kimdir?

Gerçek adı: Melis Tüysüz İnal
Doğum tarihi:  1986
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo:  56 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Bülent İnal ile)
Meslek:  Moda Tasarımcısı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Melis Tüysüz kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Melis Tüysüz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, dizileri, oynadığı diziler var mı, kimin kızı, Bülent inal’ın eşi kimdir? Ne zaman evlendi? Bülent İnal Melis Tüysüz ayrıldı mı hiç? Çocukları var mı? Kim kimdir bölümümüzde Melis Tüysüz kısaca hayatı ve biyografi bilgileri hakkında bilgiler bulacaksınız.

Melis Tüysüz hayatı ve biyografisi

Melis Tüysüz 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi medya ve özellikle de televizyon dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Reyhan Tüysüz’dür. Reyhan Tüysüz hakkında bilgi sahibi olmayanlar için oyuncu ve sunucu Okan Bayülgen’in TV ekranlarında sunduğu şov programlarının yönetmenidir. Reyhan Tüysüz’ün kızı Melis Tüysüz eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine moda ve tasarım alanında devam etti.

Medya kariyerine ilk olarak Okan Bayülgen’in “Dico Kralı” adlı TV Şov programında asistan olarak başladı. Bu süreci daha sonra 2009 yılında “Bu Kalp Seni Unutur mu” dizisinde sanat asistanı olarak yer alması ile devam etti. 2009 yılında dizi setinde tanıştığı oyuncu Bülent İnal ile birlikte olan Melis Tüysüz, 2011 yılında bu birlikteliğini evlilikle taçlandırdı. Melis Tüysüz ve Bülent İnal evliliğinden 2012 yılında “Çınar “ adında bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Melis Tüysüz günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte ve oğlu eşi ile birlikte yaşamaktadır.

Melis Tüysüz dizileri

Melis Tüysüz oynadığı diziler yoktur. Sadece dizi filmlerde sanat yönetmenliği yapmıştır. İçinde bulunduğu projeler ise aşağıda yer almaktadır.

  • Bu Kalp Seni Unutur mu (Sanat Yönetmeni) 2009
  • Disco Kralı TV Şov Programı (Asistan) 2008

Melis Tüysüz fotoğrafları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Melissa Yıldırımer kimdir?

Melissa Yıldırımer kimdir?

Hasan Denizyaran

Hasan Denizyaran