Melissa Karagöz kimdir?

Melissa Karagöz kimdir?

Gerçek adı: Melissa Karagöz
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Melissa Karagöz nereli? Kaç yaşında?

Melissa Karagöz kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu ve burcu? Melissa Karagöz dizileri? Melissa Karagöz sevgilisi var mı? Melissa Karagöz hakkında bilgiler kısaca hayatı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Melissa Karagöz hayatı ve biyografisi

Melissa Karagöz Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu, aynı zamanda seslendirme sanatçısı Betül Arım’ın kızıdır. Melissa Karagöz babası Ali Karagöz. Melissa Karagöz annesi Betül Arım Volkan Saraçoğlu ile evlenmiştir. Eski eşi ise oyuncu Mustafa Alabora’dır. Melissa Karagöz Memet Ali Alabora ile üvey kardeştir.

Melissa Karagöz İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Fevziye Mektepleri Vakfı Nişantaşı Işık lisesini tamamladıktan sonra üniversite eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünde devam etti. Ardınan eğitimine İstanbul Kadir Has Üniversitesi’nde de ileri oyunculuk üzerine eğitim aldı.

Melissa Karagöz oyunculuk kariyerine üniversiteden mezun olduktan sonra karar verdi. Ailesinde oyuncu kimliği taşıyan bireyler arasına katılan Melissa Karagöz tiyato oyunculuğu yapmakta olup tiyatrocu arkadaş grubuyla özel bir oyun üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Melissa Karagöz dizileri ve filmleri

Melissa Karagöz oynadığı diziler? Melissa Karagöz hangi dizilerde oynadı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Taner Ay kimdir?

Taner Ay kimdir?

Tan Çevik kimdir?

Tan Çevik kimdir?