Tan Çevik kimdir?

Tan Çevik kimdir?

Gerçek adı: Tan Çevik
Doğum tarihi: 2004
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Lise
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Tan Çevik nereli? Kaç yaşında?

Tan Çevik kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Tan Çevik dizileri ve filmleri? Tolga Çevik’in oğlu Tan Çevik yaşı? Tan Çevik kaç doğumlu, sevgilisi, instagram hesabı, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Tan Çevik hayatı ve biyografisi

Tan Çevik Türk dizi, sinema, tiyatro oyuncusu Tolga Çevik ve Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz Çevik’in oğludur. Tuna Çevik adında bir kardeşi bulunmaktadır.

Tan Çevik 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi Özge Çevik ve babası Tolga Çevik ve kardeşi Tuna Çevik’tir. Eğitim hayatını sürdüren Tan Çevik babasının ve kardeşinin izinden giderek oyunculuk mesleğini seçmiştir.

Tan Çevik oyunculuk kariyerine ilk kez beyazperde de adım atarak 2016 yapımı olan “Sen Benim Her Şeyimsin” adlı sinema filminde rol almıştır. Aynı zamanda “Arkadaşım Hoşgeldin” talk şovuna kardeşi Tuna ile birlikte 2014 yılında konuk oyuncu olarak katılmışlardır.

Tan Çevik dizileri ve filmleri

Tan Çevik oynadığı diziler? Tan Çevik hangi dizilerde oynadı? Rol aldığı tüm filmler aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2016 Sen Benim Her Şeyimsin
  • 2014 Arkadaşım Hoşgeldin

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Melissa Karagöz kimdir?

Melissa Karagöz kimdir?

Ömer Faruk Çavuş kimdir?

Ömer Faruk Çavuş kimdir?