Meryem Can Kimdir?

Youtube kanalı ile tanınan Meryem Can kısa bir sürede 3 milyon aboneye ulaşmıştır. Aynı zamanda kim milyoner olmak ister yarışmasına katılmıştır. Kanalında eğlenceli içerikler paylaşmaya devam etmektedir.

Yazımızda Meryem Can kaç yaşında, hangi burç, boyu, kilosu, eğitim hayatı ve hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Meryem Can 1995 yılının 9 Mart tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 2021 itibari ile 26 yaşındadır.

Meryem Can 9 mart doğumludur ve Balık burcudur.

Meryem Can boyu 1.72 olarak biliniyor.

Meryem Can’ın kilosu 52’dir.

Meryam Can, bazı kaynaklara göre Balıkesir Bandırmalı olduğu söylenmektedir.

Meryem Can lise eğitimini Medine Tayfur Sökmen Lisesinde tamamlamıştır. Sonrasında Yıldız Teknik Üniversitesinde Edebiyat bölümünden mezun olmuştur.

Meryem Can üç kardeştir. Bir erkek kardeşi bir ablası vardır.

Meryem Can Youtube’a başlamadan önce iyi bir izleyicidir. Yerli ve yabancı kanalları takip etmiştir. Kanal sahipleri tam zamanlı bir iş gibi youtube’de çalıştıklarını gördüğü için kendi kanalı için içerik üretmek istemiştir. Youtube için içerik üretmek çok eğlenceli gelmiştir. Meryem’in en yakın arkadaşı Elif Yalçın’da tanınan bir youtuberdir.

2014 yılının 7 Ağustos tarihinde kanalını açmıştır. Youtube kanalında ilk önce benimle hazırlanın, makyaj tarzlarında içerik üretmiştir. Sonrasında vlog ve tiplemeler tarzında içerik üretmiştir.

Youtube kanalının ismi Meryem Can şeklindedir. Kanalında 3 milyonun üzerinde abonesi vardır. Kanalında paylaştığı 24 saat boyunca her şey siyah, her şey turuncu, her şey pembe tarzında çektiği videolar çok izlenmiştir.

Meryem Can 2019 yılında Kim Milyoner Olmak ister yarışmasına katılmıştır. O dönemde programı Murat Yıldırım sunmaktaydı. Meryem ikinci soruda elenmiştir. Elendiği soru ise köpeğin kesik kesik havlaması hangi sözle ifade edilir? Sorusudur. Soruya tıslamak olarak cevap vermiş ancak sorunun cevabı Çemkirmekmiş.

Meryem Can yarışmaya katılma sebebi olarak da daha önce arkadaşının bu yarışmaya katıldığını ve ona destek olmak için stüdyoya geldiğini söylemiştir. Stüdyoda olduğu sürede evine hırsız girerek fotoğraf makinesi, bilgisayar gibi önemli eşyalarını çalmıştır. 10 bin lira kadar kaybı olduğunu ve çıkarmak istediğini söylemiştir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Damla Kalaycık Kimdir?

Beliz Şen Kimdir?