Ofelya Küçükayvaz kimdir?

Ofelya Küçükayvaz kimdir?

Gerçek adı: Ofelya Küçükayvaz
Doğum tarihi: 26 Temmuz 1994
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Aslan
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ofelya Küçükayvaz nereli? Kaç yaşında?

Ofelya Küçükayvaz kim, nereli, yaşı, boyu, kilosu ve burcu? Ofelya Küçükayvaz oynadığı diziler? Ofelya Küçükayvaz sevgilisi, kimin kızı, babası kim? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ofelya Küçükayvaz hayatı ve biyografisi

Ofelya Küçükayvaz Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Ofelya Küçükayvaz oyuncu Cengiz Küçükayvaz’ın kızıdır. 2003 yılında Hababam Sınıfı film serisinin Hababam Sınıfı: Merhaba adlı sinema filminde canlandırdığı Damla rolü ile tanınmaktadır.

Ofelya Küçükayvaz 26 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası oyuncu ve tiyatrocu Cengiz Küçükayvaz ve annesi ise oyuncu Hülya Şen’dir.

Ofelya Küçükayvaz babası Cengiz Küçükayvaz

Cengiz Küçükayvaz eski eşi Hülya Şen ile yollarını ayırmıştır. Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Ofelya Küçükayvaz aile mesleği oyunculuk kariyerine ilk defa 2003 yılında beyazperde de adım atarak 2003 yılında “Hababam Sınıfı: Merhaba” adlı sinema filminde “Damla” rolüne hayat vererek başladı.

Ofelya Küçükayvaz annesi Hülya Şen

2003 yılında ilk dizi film projesi ise “Şöhretler Kebapçısı” dizisi oldu. Bu dizide adlı “Aleyna” rolüne hayat veren Ofelya Küçükayvaz, 2014 yılında “Ötesiz İnsanlar” isimli dizide “Hülya” karakterlerine hayat verdi. 2019 yılında “Yasak Elma” dizinde rol aln genç ve güzel oyuncu bekar olup günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ofelya Küçükayvaz dizileri ve filmleri

Ofelya Küçükayvaz oynadığı diziler? Ofelya Küçükayvaz hangi dizilerde oynadı? Rol aldığı filmler aşağıda yer almaktadır.

  • 2019 Yasak Elma TV Dizisi
  • 2014 Ötesiz İnsanlar (Hülya) TV Dizisi
  • 2003 Şöhretler Kebapçısı (Aleyna) TV Dizisi
  • 2003 Hababam Sınıfı: Merhaba (Damla) Sinema Filmi

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Asena Toprak kimdir?

Asena Toprak kimdir?

Gizem Takma kimdir?

Gizem Takma kimdir?