Onur Seyit Yaran kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun ile sevgililer mi? Miss Turkey’de birinci oldu mu?

Onur Seyit Yaran kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun ile sevgililer mi? Miss Turkey’de birinci oldu mu?

Bu yazımızda Atv’de yayınlanan Kardeşlerim dizisinin sevilen oyuncusu Onur Seyit Yaran’ı daha yakından tanımaya hazır mısınız? Onur Seyit Yaran kimdir? ve Onur Seyit Yaran’ınsevgilisi var mı? Bununla beraber merak edilen bir diğer soru Onur Seyit Yaran Miss Turkey’de kaçıncı oldu? Hepsi ve daha fazlası için, işte detaylar…

Onur Seyit Yaran’ı daha yakından tanıma fırsatını harika yazımız ile sizlere sunuyoruz. Yazımıza başlamadan önce Onur Seyit Yaran’a kısaca bir göz atalım.

Eğer ki başlıklarımız sizde Onur Seyit Yaran hakkında bir merak uyandırdıysa, sizleri bekletmeden harika yazımızı okumaya davet edelim Hazırsanız, keyifli okumalar dileriz…

Onur Seyit Yaran şu an 25 yaşındadır.

Yakışıklı oyuncu aslen baba tarafından Orduludur.

Onur Seyit Yaran şu an İstanbul’da oturmaktadır.

Onur Seyit Yaran’ın 79 kilo olduğu bilinmektedir.

Ünlü oyuncu Onur Seyit Yaran’ın 1.87 boyunda olduğu bilinmektedir.

Onur Seyit Yaran 13 Ocak 1996 yılında dünyaya gözlerini açmıştır.

Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran Oğlak burcudur.

Onur Seyit Yaran koyu bir Galatasaray taraftarıdır.

Onur Seyit Yaran’ın Haliç Üniversitesi Spor AkademisiSpor Yöneticiliği bölümünde eğitimini tamamladığı bilinmektedir.

Onur Seyit Yaran İngilizce ve Almanca dillerini bilmektedir.

Yakışıklı oyuncu vermiş olduğu bir ropörtajda, senin için aşk ne ifade ediyor sorusuna “Aşk benim için güven duygusuna dayalı ve çiftlerin karşılıklı birbirine destek olduğu bir his bütünü. Çünkü hayatı beraber yaşıyorsunuz. Çiftlerin birbirine destek olarak ilerlediği ilişkiler çok daha sağlam geliyor bana. “ yanıtını vermiştir.

Onur Seyit Yaran’ın şu an sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir.

Onur Seyit Yaran ve Su Burcu Yazgı Coşkun, Kardeşlerim adlı dizide birlikte rol almaktadırlar. Set arkadaşı olan ikilinin arasında bir ilişki yoktur.

Onur Seyit Yaran’ın telefon numarası bilinmemektedir.

Onur Seyit Yaran ve Nilay Deniz TRT ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide birlikte rol almışlardır. Diziden dolayı sevgili oldukları düşünülse de aralarında bir ilişki olduğunu gösteren herhangi bir kanıt yoktur. 

Onur Seyit Yaran’ın bilinen herhangi bir estetiği yoktur.

Onur Seyit Yaran’ın menajerinin ismi Emre Yıldız’dır.

Onur Seyit Yaran’ın hangi liseden mezun olduğu bilinmemektedir.

Herhangi bir filmde yer almamıştır.

Onur Seyit Yaran şu an Atv’de yayınlanan Kardeşlerim isimli dizide Doruk adlı karakteri canlandırmaktadır.

Onur Seyit Yaran ve Gizem Kayalı arkadaştırlar.

Onur Seyit Yaran’ın göz rengi mavidir.

Onur Seyit Yaran’ın vermiş olduğu bir röportajında vazgeçemeyeceği keyfinin zaman buldukça yurtdışına gitmek olduğunu belirtmiştir. 

Onur Seyit Yaran, Atv’nin yapmış olduğu bir ropörtajda gün içinde en çok kullandığı kelimenin ”Estağfurullah” olduğunu söylemiştir.

Onur Seyit Yaran vermiş olduğu bir ropörtajda sporcu geçmişinden dolayı en çok vücuduna iltifat aldığını söylemiştir.

Onur Seyit Yaran bu soruya ”Bir çok takıntım var ama en garip takıntımı soracak olursanız, çorap değiştirme takıntısı. Bir çorabı 2 saat kullanınca sanki bir daha kullanılmayacak gibi geliyor. Sürekli çorap değişmek istiyorum.” yanıtını vermiştir.

Onur Seyit Yaran Atv’nin YouTube kanalında yayınladığı bir ropörtajda sevgilin var mı? sorusundan rahatsız olduğunu belirtmiştir.

Onur Seyit Yaran özel bir yeteneğiniz var mı sorusuna ”Geçmişte futbol oynadığım için uzun süre top sektirebilirim.” yanıtını vermiştir.

Onur Seyit Yaran, futbol oynadığı zamanlarda kramponlarının hep sarı olması sebebi ile arkadaşlarının ona taksi lakabını bulduklarını söylemiştir.

Onur Seyit Yaran, uzun süre profesyonel olarak futbol ile ilgilenmiştir. Futbolun yanı sıra satranç sporcusudur. 

Onur Seyit Yaran, 2016 yılında Best Model Of Türkiye ve Best Model of The World birinci olmuştur.

Onur Seyit Yaran, 2008-2011 yılları arasında milli platformlarda profesyonel olarak yer almıştır.

Onur Seyit Yaran, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim isimli dizide kazanmıştır.

Onur Seyit Yaran bir gazeteye vermiş olduğu ropörtajda ”Sektörün içerisine mankenlik ile girdim diyebilirim. Küçük yaşlardan beri hep sporun içindeydim ve arkadaşlarımın büyük ısrarı ile Best Model of Türkiye’ye katıldım. Açıkçacı çok fazla bir beklentim yoktu, tecrübe olur diyerek katıldım. Sonrasında birçok Best Model gibi beni de oyunculuğa yönlendirdiler. Benim de küçüklükten beri aklımda oyunculuk vardı. Şu an hayal ettiğim yerdeyim.” sözlerini kullanmıştır. 

Onur Seyit Yaran’ın bir kedisi vardır. Instagram hesabından kedisi ile fotoğraflar paylaşmıştır.

Onur Seyit Yaran verdiği bir ropörtajında ”Önceden zaten futbol oynuyordum, sahada olmayı sahneye benzetiyordum. Görüntününün çok bir önemi yok, sporla ilgilenen insanlar özgüvenli oldukları için farklı görünürler.  O yüzden ailem şaşırmadı ve çok normal karşıladılar.” sözlerini söyledi.

Onur Seyit Yaran verdiği bir ropörtajda ”Çok fazla vücudumu öne çıkaran fotoğraflar koymuyorum. Evet fiziğim ile ödül aldım fakat gören gördü. Önemli olan bana ve kariyerime zarar verecek davranışlardan kaçınmak” demiştir.

Onur Seyit Yaran ”O isimlerle oynamak gerçekten hayal gibi. Oyunculuk zormuş. Dizimizde sayamayacağım kadar usta isim var. Sette birine değmem bile bana bir şey katıyor. Oyunculuk konusunda çok yanlışım olur diyordum fakat sete gitmeden önce çok fazla tekrar yapıyorum. Sahnelerime sürekli çalışıyorum.” yanıtını vermiştir.

Onur Seyit Yaran ”İnsanlar tarafından tanınmaya başladım. Beni seven bir kitle oluştu ve bu kitle bana daha çok çalışma azmi getirdi. Dostlarım benim olduğumdan farklı davranmama izin vermediler. Onlara ‘eğer bana yakışmayan bir hareket yaparsam beni uyarın’ dedim. Olduğum gibi davranmadığım zaman arkadaşlarım beni frenlediler ve ben de kendimi törpüledim.” sözlerini söylemiştir.

Onur Seyit Yaran ” Zor bir yer. Her yerde olduğu gibi burada da rekabet var. Daha önce futbol oynadığım için rekabete alışkınım. Şov dünyasının da zor yönleri var tabii ki fakat kendime ve menajerime güveniyorum.” sözlerini söylemiştir. 

Sizler için yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran’ın kullanmış olduğu tüm sosyal medya hesaplarını derledik.Onur Seyit Yaran’a aşağıda yer alan platformların herhangi birinden ulaşmanız mümkündür. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

1.3 milyon takipçisi olan yakışıklı oyuncu düzenli olarak fotoğraf paylaşımı yapmaktadır. 186 gönderisi olan Yaran’ın fotoğrafları takipçileri tarafından binlerce beğeni ve yorum alıyor. Yakışıklı oyuncunun Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. 

Twitter hesabını da aktif şekilde kullanan Onur SeyitYaran’ın 24.6k’lık hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Onur Seyit Yaran’ın, MervanT ile birlikte yer aldıkları YouTube videosunu izlemiş miydiniz?

Onur Seyit Yaran’ın ATV ekranlarına vermiş olduğu röportajı izlemiş miydiniz?

Onur Seyit Yaran’ın Hadibe Tv’de konuk olarak yer aldığı videosunu izlemiş miydiniz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Ramazan Bayram kimdir? Sevgilisi Ramazan Bayram’ı aldattı mı?

Ramazan Bayram kimdir? Sevgilisi Ramazan Bayram’ı aldattı mı?

Buse Terim kimdir? Nasıl zayıfladı? Çocuğu ne zaman doğdu?

Buse Terim kimdir? Nasıl zayıfladı? Çocuğu ne zaman doğdu?