Ozan Berk Subaşı kimdir?

Ozan Berk Subaşı kimdir?

Gerçek adı: Ozan Berk Subaşı
Doğum tarihi:  2001
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.67 cm
Kilo:  50 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  İletişimci
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ozan Berk Subaşı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ozan Berk Subaşı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Hangi okulda okudu? Mesleği ne?  Ozan Berk Subaşı ınstagram hesabı ve Ozan Berk Subaşı Melisa Ilıcalı hakkında bilgiler. Şeyma Subaşı kardeşi Ozan Berk Subaşı kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle beraber olacak.

Ozan Berk Subaşı hayatı ve biyografisi

Ozan Berk Subaşı 2001 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Annesi ev hanımıdır. Babası Mustafa Subaşı aynı zamanda ablası Kübra Subaşı ve diğer ablası ise bir dönem Acun Ilıcalı ile evli olan sosyal medya fenomeni ve 2008 Miss Turkey güzeli Şeyma Subaşı’dır.  Ablası Şeyma Subaşı aynı zamanda 2009 yılında “Var mısın Yok musun” yarışma programı ile de tanınmaktadır.

Ozan Berk Subaşı hayatı bu popülerlik nedeni ile gündeme gelmiştir. Şeyma Subaşı’nın popüler olması ile ablası Kübra Subaşı da geçtiğimiz dönemlerde sunuculuğa soyunarak “O Ses Türkiye” yarışmasında sunuculuk yapmıştır.

Ozan Berk Subaşı ise İletişim bölümünde okudu. TV8’de stajyer olarak görev aldı. Ozan Berk Subaşı bir yandan iletişim alanında çalışmalarına devam ederken aynı zamanda babasının internet üzerinden satış yaptığı e-ticaret sitesine de destek vermektedir.

Şeyma Subaşı’nın en küçük erkek kardeşi olan Ozan Berk Subaşı günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte olup, bekar ve sevgilisi henüz yoktur.

Ozan Berk Subaşı fotoğrafları

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Berke Üsdiken kimdir?

Berke Üsdiken kimdir?

Büşra Kartal kimdir?

Büşra Kartal kimdir?