Popçu Çağla kimdir?

Popçu Çağla nereli? Kaç yaşında?

Popçu Çağla kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Popçu Çağla şarkıları? Popçu Çağla sevgilisi, evli mi? Popçu Çağla soyadı? Şarkıcı Çağla Korkmaz kaç yaşında? Metin Korkmaz eşi çağla kim? Popçu Çağla boy kilo yaş bilgileri, hakkında merak edilenler, kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Popçu Çağla hayatı ve biyografisi

Popçu Çağla tam ve gerçek adı ile Çağla Korkmaz Pop müzik yorumcusu, müzisyendir. Ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl’ın keşfi olarak tanınmaktadır. Ayrıca Türkiye’de bilinen ünlü futbolcu menajeri Metin Korkmaz’ın eşi olarak tanınmaktadır. Medya ve magazin dünyasında Aleyna Tilki hakkında sarf ettiği sözlerle gündeme gelmiştir.

Popçu Çağla 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. Müzik kariyerine birbirinden ünlü simaların vokalistliğini yaparak adım attı. Popçu Çağla’nın tanınmasına en büyük zemin hazırlayan olay ise katıldığı televizyon programlarıdır. Popçu Çağla 2014 çıkışlı “Nasıl Yani Bilmiyor musun” isimli bir EP çıkardı. Müzik dünyasına 2016 yılında “Hoppa” Sinan Akçıl, Gökhan Tepe, Yıldız Tilbe gibi şarkıcıların  birer parçasını seslendirdiği EP’si ile merhaba dedi.  Popçu Çağla Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı için yazdığı iddia edilen “Pardon” şarkısıyla adını duyurmaya başladı. Popçu Çağla2018 yılında Gülşen’in şarkısı “Saz mı Caz mı” şarkısını seslendirdi. “Saz mı caz mı?” şarkısı 92 milyon tıklandı. Ayrıca Emrah Karaduman aranjörlüğünü üstlendiği “Arabeni” şarkısının çalışmalarını da yapan isim oldu. Popçu Çağla, Türkiye’de tanınan ünlü futbolcu menajeri Metin Korkmaz ile evlidir.

Popçu Çağla Aleyna Tilki için: “Aleyna Tilki’nin pskilojisi bozuk bence acilen tedavi olması lazım. Dünya starı olacağım demekle olunmuyor. Hareketlerini beğenmiyorum”. dedi Popçu Çağla boyu 1.76 cm kilosu 57 kg burcu Oğlak’tır. Popüler şarkıları arasında; Saz mı Caz mı? Hoppa Turaç Berkay Özer Versiyonu, Sobele, Pardon, Saz mı, Caz mı? (Remix), Çal Oyna, Bilet / Biletini Kestim, Nasıl Yani / Bilmiyor musun, Söyle Arkadaşım ve Hoppa (Ozan Çolakoğlu Versiyon) gibi şarkılar yer almaktadır.

Popçu Çağla albümleri

  • 2019 Sobele – Sobele Remix
  • 2018 Saz mı Caz mı?  
  • 2016 Hoppa
  • 2014 Nasıl Yani? Bilmiyor musun? 

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Gülsüm Selvi Aktaş kimdir?

Kumru Türkmen kimdir?