Selin Yağcıoğlu Kimdir?

Ünlü youtuber ve spor spikeri Selin Yağcıoğlu kimdir? Selin Yağcıoğlu kaç yaşında? Kiminle evli? Selin Yağcıoğlu hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

Sevilen spor spikeri ve Youtuber Selin Yağcıoğlu 29 yaşındadır ve İstanbul doğumludur. Aslen Trabzonludur. İktisat mezunudur. 2 yıl spor spikerliği yapmıştır. Sonrasında insan kaynakları bölümünde çalışmıştır. Youtube kanalı için makyaj ve güzellik konularında videolar çekmiştir.

Selin 1991 yılının 15 Kasım tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2020 yılı itibariyle 29 yaşındadır.

Selin Yağcıoğlu’nun anne ve babası Trabzonludur. Evlendikten sonra İstanbul’a gelmişlerdir. Bir ablası vardır.

Selin Yağcıoğlu 50 kilodur.

Selin Yağcıoğlu’nun 1.69cm’dir.

Selin Yağcıoğlu Akrep burcudur.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. İstanbul Üniversite’sini tarihi bir mekan olduğu için çok istemiştir. 2017 yılında insan kaynakları alanında çalışmıştır. Ve mesleğini çok sevmektedir.

Selin Yağcıoğlu böceklerden korktuğunu dile getiriyor. Yemek yemeyi yeni tatlar denemeyi seviyor ve tarihi yerleri gezmeyi çok sevdiğini söylüyor. Kendinde değiştirmek istediği özelliği tez canlılığıdır.

Lise 3’e giderken hafif hafif makyaj yapmaya başlamıştır. Asıl makyajlarını yapmaya başlamıştır. Günlük hayatta sürekli makyaj yapmadığını dile getiriyor. Özellikle rimel kullanmayı çok seviyor.

Formunu korumak için özellikle bir şey yapmadığını dile getiriyor. Hamur işi ve karbonhidratlarını çok seviyor. Kendini kötü hissettiğinde How ı meet your mother dizisini izlediğini söylüyor. Ziyaret etmeyi istediği yer NewYork’tur.

Galatasaraylıdır. En sevdiği renkler beyaz ve pembedir. En sevdiği yemek ise mantıdır. Başka bir ülkede yaşamak istese İtalya ya da Amerika ya da NewYork olacağını söylüyor.

Danla Bilic’ten aslında ilk başta çok çekindiğini ancak tanıştıktan sonra çok sevdiğini ve çok samimi bulduğunu söylüyor.

2 yıl televizyonculuk yapmıştır. 1,5 yıl FB TV’de spor spikerliği, 6 ay A Haber’de spor spikerliği yapmıştır. Ancak çok emek verse de herkesin kötü düşünceleri ve birbirinin kuyusunu kazdığını düşündüğü için bu sektöre geri dönmeyi düşünmüyor. Üniversitede okuduğu süreçte spor spikerliği yapmıştır.

Çok uzun saatler çalışmasına rağmen kendisine iş olarak görmediği için çok keyif aldığını dile getiriyor. Kendisinin Galatasaraylı olduğunu bu yüzden kovulduğu şeklinde haberler yapılmıştır. Aslında FB TV bunu biliyordu ve bununla ilgili bir sıkıntısı yoktur. Spor spikerliği için hala teklifler gelmesine ve bu sektörü özlemesine rağmen geri dönmeyi düşünmediğini dile getiriyor.

Selin Yağcıoğlu Gökhan Balarısı ile 10 Ağustos 2018’de evlenmiştir. Ve 6 Ağustos 2019’da Su isminde bir kızları olmuştur.

Selin Yağcıoğlu Uğur Balarısı ayrıldı mı? Gökhan Balarısı ile 2018 yılında evlenen Selin Balarısı hakkında boşanıyor dedikoduları hızla yayılıyor. Selin yağcıoğlu eşinden ayrıldı mı? Bu dedikodunun ortaya çıkmasına sebep olan durum ise, Selin Yağcıoğlu ve eşinin Instagram’da birbirlerini takip etmemeleri ve bazı hikaye gönderilerinde, birbirlerine gönderme yapmaları kaynak gösterildi. Konu hakkında taraflardan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Birinci ağızdan bir açıklama gelene kadar da bu konuda iddialı bir söylemden uzak duracağız.

Selin Yağcıoğlu’nun Youtube kanalında 224 bin abonesi vardır. Instagram hesabının ismi selinbalarisiii şeklindedir. Ve instagram hesabında 537 bin takipçisi vardır.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Beren Şenol kimdir?

Metin Korkmaz kimdir?