SETUR MARİNALARI’NDAN ‘KREDİLİ ÖDEME SİSTEMİ’

SETUR MARİNALARI'NDAN 'KREDİLİ ÖDEME SİSTEMİ'

Türkiye’nin lider zincir marina işletmesi Setur Marinaları, sahip olduğu marina zinciriyle sunduğu eşsiz fırsatlara bir yenisini daha ekledi. Yapı Kredi iş birliği ile hayata geçirdiği ve marinacılık sektöründe bir ilk olan Kredili Ödeme Sistemi’ni marinalarında müşterilerine sunmaya başladı.

Setur Marinaları ve Yapı Kredi iş birliği ile hayata geçirilen Kredili Ödeme Sistemi (KDS) sayesinde marina müşterileri, Setur Marinaları’nda kredi kartı kullanmadan ve kart limitlerine dokunmadan marina ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

Marina ödemelerinde ihtiyaç halinde devreye giren özel ödeme limiti olan Kredili Düzenli Ödeme Sistemi, Setur Marinaları müşterilerine avantajlı olarak sözleşme süresi boyunca bağlama bedeli kadar limit tanımlıyor ve talep edilen ödeme planına göre aylık taksitler halinde hesaplarından otomatik ödeme sağlayabiliyor. Ödeme günü ise hesaplarında yeterli bakiye olmadığında taksit tutarı müşterilerin kredi limitlerinden karşılanıyor. Üstelik Setur Marina müşterileri, kredi limitini kullanmadığında bile herhangi bir faiz ödemiyorlar.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

AK Parti Antalya Belediye Başkan Adayları 2024 İsim Listesi || 31 Mart yerel seçimleri AK Parti Antalya ilçe belediye başkan adayları kimler oldu? İşte Alanya, Aksu, Kepez ve ilçe ilçe adayların isimleri

IANUA SPA "WELLBEİNG DAYS": DAHA İYİ BİR YAŞAMA YOLCULUK

IANUA SPA “WELLBEİNG DAYS”: DAHA İYİ BİR YAŞAMA YOLCULUK