Takım toplanıyor

 Geçen sezon Sultanlar Ligi’nin kapısından dönen Muratpaşa Belediyespor kadın voleybol takımı, yeni sezon hazırlarına başlıyor. Pazartesi günü toplanacak takım, salı ve çarşamba günü Medical Park Antalya Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçecek. Yeni sezona Antalya’da hazırlanacak takım, eylül ayında ise oynayacağı hazırlık maçlarıyla zorlu sezona hazır hale gelecek.

Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde yeni bir mücadeleye hazırlanan Muratpaşa Belediyespor, sezona başantrenör Ali Kamberoğlu’yla yeniden anlaşarak başladı. Geçen sezonki kadrodan Ayşe Çürük, Nur Sena Kasap ve İlarya Zararsız’la da sözleşme uzatan Muratpaşa, dış transferde 21 yaşındaki smaçör Aylin Yalaz ve yine aynı mevkide oynayan 22 yaşındaki Melis Katipoğlu’na imza attırdı. Muratpaşa, 23 yaşındaki pasör Elif Yaren Akdoğu, 28 yaşındaki orta oyun kurucu Buse Serbest ve libero mevkiinde oynayan 26 yaşındaki Deniz Dülger Çapkınoğlu’yla da anlaşmaya vardı.

Geçen sezon Slovakya liginde VKP Bratislava forması giyen orta oyuncu 30 yaşındaki Ecem Şahin ve son iki sezon Karşıyaka forması giyen smaçör 23 yaşındaki Simay Akdağ da bu sezon Muratpaşa kadrosuna katıldı. Misli.Com Sultanlar Ligi takımlarından Türk Hava Yolları’ndan 26 yaşındaki pasör İrem Çor’u da renklerine bağlayan Muratpaşa, 27 yaşındaki Kolombiyalı milli sporcu Ivonne Montano’yla sözleşme imzaladı.

SIGORTA SHOP KADINLAR VOLEYBOL 1. LIGI'NDE 'SAMPIYONLUK' HEDEFIYLE YENI BIR MUCADELEYE HAZIRLANAN MURATPASA BELEDIYESPOR, YENI SEZON HAZIRLIKLARI ICIN PAZARTESI TOPLANIYOR. OYUNCULAR, ILK OLARAK SAGLIK KONTROLUNDEN GECECEK.(NUR SENA KASAP)(FOTO:ANTALYA-DHA)
 

SIGORTA SHOP KADINLAR VOLEYBOL 1. LIGI'NDE 'SAMPIYONLUK' HEDEFIYLE YENI BIR MUCADELEYE HAZIRLANAN MURATPASA BELEDIYESPOR, YENI SEZON HAZIRLIKLARI ICIN PAZARTESI TOPLANIYOR. OYUNCULAR, ILK OLARAK SAGLIK KONTROLUNDEN GECECEK.(ILARYA ZARARSIZ)(FOTO:ANTALYA-DHA)
 

SIGORTA SHOP KADINLAR VOLEYBOL 1. LIGI'NDE 'SAMPIYONLUK' HEDEFIYLE YENI BIR MUCADELEYE HAZIRLANAN MURATPASA BELEDIYESPOR, YENI SEZON HAZIRLIKLARI ICIN PAZARTESI TOPLANIYOR. OYUNCULAR, ILK OLARAK SAGLIK KONTROLUNDEN GECECEK.(AYSE CURUK)(FOTO:ANTALYA-DHA)
 

SIGORTA SHOP KADINLAR VOLEYBOL 1. LIGI'NDE 'SAMPIYONLUK' HEDEFIYLE YENI BIR MUCADELEYE HAZIRLANAN MURATPASA BELEDIYESPOR, YENI SEZON HAZIRLIKLARI ICIN PAZARTESI TOPLANIYOR. OYUNCULAR, ILK OLARAK SAGLIK KONTROLUNDEN GECECEK.(ALI KAMBEROGLU)(FOTO:ANTALYA-DHA)

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0
Servis minibüsü otomobille çarpıştı: 2 yaralı

Döşemealtı Haberleri: Servis minibüsü otomobille çarpıştı: 2 yaralı

Antalya Haberleri: Aranan şüpheli hırsızlıktan yakalandı