Üç Kuruş Dizisinin Komiser Efe’si Ekin Koç kimdir?

Üç Kuruş Dizisinin Komiser Efe’si Ekin Koç kimdir?

2021-2022 yıllarının en çok izlenen dizisi olmaya aday beklenen ‘Üç Kuruş‘ dizisinde yer alan ve başarılı oyunculuğu ile kendisine bir kez daha alkışlar tutturan Ekin Koç‘un dizideki oyunculuk performansı heyecanla bekleniyor. Diziye anlam katan karakterlerden birisi olduğu düşünülen ve ‘Tam da polis rolüne yakıştı. Saç stili, kıyafetleri bile baştan aşağı bu role tasarlanmış.’ , ‘Yine polis yine mafya… Desene çok güzel bi dizi bizi bekliyor.’ yorumlarıyla da heyecanları destekleyen Ekin Koç kaç yaşında?

Ekin Koç kaç yaşında?

Uzun saçlarıyla ve ekranlarda boy gösterdiği her an saçlarına verdiği şekillerle dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Ekin Koç’un yaşı 29.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Demet Özdemir (Aylin) ile kardeş rolünü paylaşan Tilki (Ekin Koç)’un burcu bir hayli merak konusu. Yakışıklı oyuncunun burcu ikizler.

Arada bir fanlarının paylaştıklarını stalklayıp yüzünde gülümseme bıraktığını söyleyen Ekin Koç’un çok fazla bilinmese de aslında 2. bir ada sahip olduğu, İsmet Ekin Koç aslen Antalyalı’dır.

Birçok ünlünün hem meslek icabı olarak ikamet ettiği, hemde muhteşem manzarasına vurulduğu şehir İstanbul’da Ekin Koç’ta ikamet ediyor. 

En çok izlediği film Metrix’in 24 bölümü olduğunu söyleyen Ekin Koç, Türk erkeklerinin boy standartlarını aşan ve Benim Adım Gültepe dizisinde oyuncu olarak yer aldığı biliniyor. Ekin Koç’un çok fazla merak edilen boyu 1.80.

İdeal fiziğiyle erkek  mankenleri aratmayan yakışıklı ve başarılı oyuncu Ekin Koç’un kilosu 74.

Ekin Koç nerede oturuyor?

Ekin Koç’un taraftar takipçileri tuttuğu takımı merak ediyor. Bozkır filmiyle adını bir kez daha ekranlara duyuran oyuncu Ekin Koç’un tuttuğu takım Galatasaray’dır.

2016 senesinin başlarında 21 Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema oyuncusu ödülünün sahibi Ekin Koç hayranları ile telefon numarasını paylaşmıyor.

Kabiliyetli oyunculuğunun altında bir eğitim hayatı yatıyor mu? diye merak eden takipçilerinin sorusuna yanıt olarak Ekin Koç’un lise eğitimini Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde, yani memleketi Antalya’da bitirdiği bilinmekte. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü başarıyla tamamlayan oyuncu Ekin Koç eğitim öğretim hayatını burada noktalamıştır.  Oyunculuk performansının bu kadar iyi olmasını ise yeteneğinden sonra Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde aldığı eğitim ile pekiştirdiği biliniyor.

Beşiktaş takımını destekleyen ünlü yarışmacı Ateş Durukan’ın sevgilisi takipçileri tarafından merak konusu oldu. Özellikle kendisini beğenen hayranlarının yanıt aradığı ‘sevgilisi var mı?’ sorusuna hayır yanıtıyla açıklık getiriyoruz.

Kendisini oyuncu rolünde ilk kez Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde ki Tilki rolüyle tanıdığımız Ekin Koç evli değil.

Kendisi gibi oyuncu arkadaşı Farah Zeynep Abdullah ile Şampiyon dizisinde yer alan ve yakışıklılığı ile epey konuşulan Ekin Koç, 2021 yılının heyecanla beklenen dizisi Üç Kuruş’ta yer alacak. Burada ki rolü ‘Komiser Efe’ olacağı ve dizi için ise ‘Üç Kuruş, hem bizim toplum içindeki yerimizi, rolümüzü ve statümüzü hem de başkalarıyla bu perspektiften kurduğumuz ast-üst, biz-ötekiler gibi ilişkileri sorgulatıyor.’ yorumunda bulunarak dizi hakkında kısaca ipucu verdi.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde I. Ahmed rolünü canlandıran Ekin Koç’un bir sezon Sana Bir Sır Vereceğim dizisiyle kendisi gibi oyuncu arkadaşı Demet Özdemir ile başrolü paylaştığı biliniyor. İkili iş yoğunluğu sebebiyle bir araya gelemese de küs olduklarına dair herhangi bir bulgu bulunmuyor

Ekin Koç’un annesinin Bankacı ve babasının ise Turizmci olduğu biliniyor. 2014 yılında Benim Adım Gültepe dizisiyle ekranlarda bir kez daha gördüğümüz isim Ekin Koç’un babasının adı Vehbi Koç, annesinin ise Şefika Koç’tur.

Ekin Koç’un yer aldığı reklam bulunmuyor. 

Ekin Koç kimdir? Yazımızı okumayı bitirdiyseniz, şimdi sizler için Ekin Koç’un kullandığı resmi sosyal medya hesaplarını derledik. Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından Ekin Koç’a ulaşım sağlayabilirsiniz

Ekin Koç Instagram

Ekin Koç Twitter

Ekin Koç Facebook 

Üç Kuruş dizisinin Komiser Efe’si olarak ekranlarda göreceğimiz Ekin Koç hakkında bu videoyu daha önce izlemiş miydiniz?

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin Tilki rolüyle adını altın harflerle ekranlara kazıyan isim Ekin Koç’un bu videosunu daha önce izlemiş miydiniz?

Ekin Koç’un dev oyuncu kadrosuyla yer aldığı Hayat Sırları dizisinin bu videosunu daha önce izlemiş miydiniz?

Sevda Erginci ile birlikte Onedio kanalına konuk olan Ekin Koç’un bu videosunu daha önce izlemiş miydiniz?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Üç Kuruş dizisinin Bahar’ı Nesrin Cavadzade kimdir?

Üç Kuruş dizisinin Bahar’ı Nesrin Cavadzade kimdir?

Üç Kuruş dizisinin Kartal’ı Uraz Kaygılaroğlu kimdir?

Üç Kuruş dizisinin Kartal’ı Uraz Kaygılaroğlu kimdir?