Üç Kuruş dizisinin Sahir’i Muttalip Müjdeci kimdir?

Üç Kuruş dizisinin Sahir’i Muttalip Müjdeci kimdir?

Birçok dizide rol almaya hak kazanan Muttalip Müjdeci, bu kezde seyircilerin merakla beklediği Üç Kuruş dizisinde rol alacak. Takipçilerini müjdeyi Instagram üzerinden paylaştığı bir gönderi ile veren başarılı oyuncu, büyük bir motivasyonla kariyer basamaklarında yükseliyor. Daha dizi başlamadan oyuncuları bir hayli merak edildi. Dizide Sahir karakterine hayat verecek olan Muttalip Müjdeci kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? Soruları ise akılları kurcalamaya devam ediyor.

Üç Kuruş dizisinin Sahir'i Muttalip Müjdeci kimdir?

1972 yılında  Yozgat’ın Yerköy ilçesinde dünyaya gelen 43 yaşındaki oyuncu, sinema ve dizi oyuncusudur. Özellikle yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı Çukur dizisinde kendisini tanıdığımız Muttalip Müjdeci, ekranlara genellikle kötü karakterlere hayat vererek geldi. Sert duruşunun altında oldukça mütevazi bir adam olduğu bilinen Müjdeci, aynı zamanda seslendirme ve aksan koçluğu da yapmaktadır. Başarıdan başarıya imza atan oyuncu, şimdi ise yayınlanmasına günler kalan Üç Kuruş dizisinde Sahir karakterine hayat verecek.

Muttalip Müjdeci’de tiyatro tozu yutan ünlüler arasındadır. “Bekleyiş, Asr-ı saadet, Kim demiş karanlık” gibi birçok tiyatro oynunda kendisini gösteren başarılı oyuncu Türkiye’nin en çok ödüllü filmleri arasında yer alan “Sivas” filminde rol aldı. Başarılı oynadığı muhtar rolü ile birçok tebriği topladı. Kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanan oyuncu daha sonra kısa-uzun metraj birçok filmde yerini aldı. En çokta gençlerin merakla takip ettiği senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in birlikte kaleme aldığı Çukur dizisinde Ziya karakteri ile popüleritesini arttırdı. Daha sonralarda Ayak İşleri, İçimdeki Kahraman, Cengiz, Uyanış: Büyük Selçuklu, Silenced Tree, Nasipse Adayız, Alef, Çukur, Servis, Dilsiz, Albüm, Police Chief ve Sivas dizilerinde rol aldı. Şimdilerde ise Muttalip Müjdeci Üç Kuruş dizisi ile seyircilerin karşısına gelmeye hazırlanıyor.

Dizilerin yanı sıra Serdar Emre’nin Düş Yağmurları klibinde de yerini alan başarılı oyuncu 1.85 boyundadır. Boyuna orantılı olarak kilosu ise 90’dır.

Muttalip Müjdeci Instagram

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Üç Kuruş dizisinin Neriman’ı Nursel Köse kimdir?

Üç Kuruş dizisinin Neriman’ı Nursel Köse kimdir?

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Sercan Yaşar kimdir?

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Sercan Yaşar kimdir?