Volkan Kaplan kimdir?

Volkan Kaplan kimdir?

Gerçek adı: Volkan Kaplan
Doğum tarihi: 17 Eylül 1980
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Başak
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Evli
Meslek:  İşletmeci, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Volkan Kaplan nereli? Kaç yaşında?

Volkan Kaplan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Volkan Kaplan sevgilisi? Volkan Kaplan müzik kariyeri, şarkıları, albümleri, konserleri kısaca hakkında merak edilen tüm detaylar hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Volkan Kaplan hayatı ve biyografi bilgileri

Volkan Kaplan Türk müzisyen, söz yazarı ve bestecidir. Son yıllarda yaptığı müzik çalışmaları ile tanınmaktadır.

Volkan Kaplan 17 Eylül 1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Amasya Merzifonlu olan genç sanatçının bir erkek kardeşi bulunmaktadır. İlk ve orta öğretimini Yenilevent’te tamamladı. TSK’da görevli babasının tayini sebebiyle lise dönemini İzmit Gölcük’te tamamladı.

Volkan Kaplanm kariyerine henüz lisede kurdukları müzik grubunda gitar çalarak başladı. Öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul’a dönen genç müzisyen 2000-2002 yıllarında özel sanat merkezlerinde klasik gitar eğitimini tamamlayarak 2006 yılına kadar çeşitli mekanlarda sahne alarak kariyerine devam etti.2006 yılında vatani görevini orduevinde müzisyen olarak yaptı. 2007 yılında askerden döndükten sonra, sahnelere mola verip kariyer hedeflerinde söz yazarı ve besteci kimliğini ön plana çıkarmak için çalışmalar yaptı.

Volkan Kaplan 2008 yılında nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden bir kız bir de erkek çocuğu dünyaya geldi.

2010 ile 2015 yıllarında gıda sektöründe yönetici olarak çalışarak aynı zamanda yapmış olduğu bestelerini kayıt altına aldı.

2016 -2019 yılları arasında Çanakkale’de kendi işletmesini açarak hem müzik hem iş hayatını sürdürdü. Yıllardır biriktirdiği şarkılarını sevenleriyle paylaşma vakti gelmiştir. 2020 yılında müzik projelerini hayata geçirmek için İstanbul’a gelip single ve stüdyo çalışmalarına başladı.

İlk çıkış şarkısını söz ve müziği Hacer Özgür, müziği ve düzenlemeleri Gökalp Gökmene  ait olan “Çift Dikiş” şarkısını yayınlayarak sevenleriyle buluşturdu. Ekim 2020’de yayınlayacağı sözleri kendisine ait olan “İnan” şarkısının çalışmalarına devam eden Volkan Kaplan müzik sektöründe üretken ve kalıcı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca en iyi beste ve en iyi şarkı kategorilerinde ödül almak istemektedir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Seda Erdim kimdir?

Seda Erdim kimdir?

Oğuz Uğur Bay kimdir?

Oğuz Uğur Bay kimdir?