Yağız Çiçek kimdir?

Tiktok platformunda göstermiş olduğu özgün içerikler ile dikkatleri üzerine toparlayan Yağız Çiçek sempatik tavırları ve yakışıklılığı ile de gündem oldu. Günümüzde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Çiçek diğer sosyal medya platformlarında’da yüksek takipçi sayısına ulaştı.

 Yağız Çiçek kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sosyal medya fenomeni Yağız ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de sevgilisinin kim olduğudur. Issız bir adada tek bir kişiyle kalmak istesen kimle kalırdın sorusuna “eski sevgilim” yanıtını veren sosyal medya fenomeni Yağız’ın bir dönem adı Berfin Öztürk ile anılmıştı ancak ikili geçtiğimiz dönemlerde ilişkilerine noktayı koydular. Sosyal medya fenomeni’nin gönlünde şuan kimse yok.

Sosyal medya fenomeni olan Çiçek’in nasıl fenomen olduğu bir hayli merak edilmişti verdiği bir röportaj’da bu durumu dile getiren fenomenin sözlerini sizler için yazımızda derledik.

“Annemle babamın ayrılması sürecindeki zamanda, sosyal medyaya başladım. Sosyal medyada olup bitenle ilgili çok şeye merakım olduğundan dolayı, herkes bu kadar şey yaşıyor ben neden yaşamayayım? dedim ve sonra nasıl bir ortam acaba burası diyerek sosyal medyaya girdim. Eskiden herkesten uzak içine bir kapanık bir çoçuktum, şu an ise herkes benimle yakın olmak istiyor.”

Rap yapmayı ve rap müziği kolaya kaçmak olarak gören ve bu nedenle rap müziğe yöneldiğini belirten Yağız öte yandan ailesinin özellikle babasının ve ağabeyinin kendisine çok büyük destekleri olduğunu ve ailesini çok sevdiğini belirtiyor. Youtube kanalında yayınlamış olduğu rap şarkılarıyla oldukça sevilen Çiçek klip tasarımları ile dikkat çekti.

Asıl çıkışını sağladığı Tiktok üzerinde 1 milyona yakın takipçisi ve 70 milyondan fazla beğenisi bulunan Yağız Çiçek’in Instagram üzerinde ise 300 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan kendisi ismini taşıyan YouTube kanalında 85 binden fazla abonesi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Beste Köse hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Su Çeper

Cem Karakoç (Mithrain)