Alara Koçibey kimdir?

Alara Koçibey kimdir?

Gerçek adı: Alara Zeynep Koçibey
Doğum tarihi: 1971
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Boşanmış (Cem Uzan ile)
Meslek: Mimar, Tasarımcı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Alara Koçibey nereli? Kaç yaşında?

Alara Koçibey kim, kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi? Alara Koçibey babası, annesi, kardeşi kim? Alara Koçibey evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Alara Koçibey Cem Uzan? Alara Koçibey doğum günü, boy kilo, Türk mü, gençliği hakkında merak edilen tüm detaylar hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Alara Koçibey hayatı ve biyografisi

Alara Koçibey Türk mimar ve tasarımcıdır. Dönemin ünlü medya patronu iş adamı Cem Uzan’ın eşidir. Türk ünlü ralli sporcusu Renç Koçibey’in kızı ve aynı zamanda tasarımcı ve oyuncu Seben Koçibey’in kız kardeşidir.

Alara Koçibey 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Eğiti hayatına İstanbul’da başladı. Babası ralli sporcusu Renç Koçibey ve annesi Meryem Koçibey’dir. Seben Koçibey adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra üniversite hayatına 3 farklı ülkede devam etti. İstanbul, Londra ve New York’ta İç Mimarlık eğitimi alan Alara Koçibey mesleki hayatına kendi ofisini kurarak adım attı. Alara Koçibey özel yaşamında İşadamı Cem Uzan ile evlendi. Bu evliliğinden Emre Renç ve Yasemin Paris adında iki çocuğu dünyaya geldi. Alara Koçibey  Cem Uzan evliliği 13 yıl sonra olaylı bir şekilde sona erdi.

Alara Koçibey, günümüzde konut ve ofis mekanlarının tasarımları ile ön planda.  Alara Koçibey projeleri arasında Caddebostan’da bulunan Polat İnşaat, Vaniköy, Ulus ve Yenikoy konut projeleri ve Lotus Evleri. Alara Koçibey, Cem Uzan’da boşandıktan sonra magazin dünyasında özel hayatı ile yeniden yer aldı.  Alara Koçibey kendisinden on yaş küçük Eren Morova ile aşk yaşamaya başladı.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Sezin Erbil kimdir?

Sezin Erbil kimdir?

Seben Koçibey kimdir?

Seben Koçibey kimdir?