Öğrencilerden Başkan Topaloğlu’na ziyaret

Öğrencilerden Başkan Topaloğluna ziyaret

 

KEMER, (DHA)- KEMER Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz hazırlandıkları üniversite sınavında başarılı olan öğrenciler Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.
Kemer Belediyesi tarafından eğitim yuvası haline getirilen Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda ücretsiz olarak üniversite sınavına hazırlanan ve girdiği sınavda başarı elde eden Emirhan Altun ve İbrahim Çeliker, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette, kurs müdürü Suat Göv de yer aldı.
Belediye Başkanı Topaloğlu, Ahmet Erkal Spor Tesisleri’nde daha önce gazino olarak kullanılan binayı eğitim yuvasına dönüştürdüklerini belirterek, burada verdikleri ücretsiz eğitim ile öğrencilerin başarıdan başarıya koştuğunu söyledi. Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda 300 öğrencinin ücretsiz olarak üniversiteye hazırlık kursu aldığını hatırlatan Başkan Topaloğlu, “Öğrencilerimizin elde ettikleri başarılar bizi mutlu ediyor. En iyi yatırımın eğitime ve çocuklara yapılan yatırım olduğunu çocuklarımızın kazandıkları üniversitelerle kanıtlamış oluyoruz. Kursumuzda çocuklarımıza ücretsiz test ve kitap desteği sağlayarak geleceklerini çizmelerinde yardımcı oluyoruz. Çocuklarımızdan tek beklentimiz başarı. Onlar başardıkça eğitim seviyemiz daha üst seviyelere çıkıyor ve bundan mutlu oluyoruz. Kemer Belediyesi olarak çocuklarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanan İbrahim Çeliker, “Geçen sene üniversite sınavında sıralamam 240 binlerdeyken bu sene 30 binlere girdim ve hukuk fakültesini kazandım. Bu başarımda en büyük destekçim Kemer Belediye Başkanımız Necati Topaloğlu ve kursumuzdaki öğretmenlerimizdir. Başkanımıza ve öğretmenlerimize teşekkür ederim” diye konuştu.
Üniversite sınavında 43 bin sıralamaya girerek Süleyman Demirel Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni kazanan Emirhan Altun ise Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun emekli bir öğretmen olarak her zaman kendilerinin yanında olduğuna işaret ederek, “Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu’nda bize çok güzel eğitim desteği sağladılar. Bize karşı gösterilen ilgi her zaman en üst seviyede oldu. Verdikleri desteklerden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bizden sonra da bu desteğin süreceğine eminim” dedi.
Başkan Topaloğlu, ziyaret sonrasında öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. (DHA)

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kemer’de önce sağlık

Manavgat Çağlayan Anadolu Lisesinde eğitim başladı

Manavgat Çağlayan Anadolu Lisesi’nde eğitim başladı