Remzi Kartal kimdir?

Remzi Kartal kimdir?

Gerçek adı: Remzi Kartal
Doğum tarihi: 20 Nisan 2001
Doğum yeri: Hakkari
Boy: 1.67 cm
Kilo: 45 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Ortaöğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber, TikToker
İnstagram hesabı için tıklayın

Remzi Kartal nereli? Kaç yaşında? (Ramço)

Remzi Kartal Ramço kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Remzi Kartal namı diğer Ramço sevgilisi var mı? Remzi Kartal hakkında en çok merak edilenler kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Remzi Kartal hayatı ve biyografisi

Remzi Kartal Türk fenomen, youtuber, ve tiktoker’dır. Arkadaşı ve kuzeni Ferhat Alper’in öylesine çektiği bir videoyu TikTok uygulamasına yüklemesi ile tanındı.

Remzi Kartal 20 Nisan 2001 yılında Hakkâri’nin Yüksekova ilçesine bağlı Yeşiltaş Köyü’nde 4 çocuklu bir ailede dünyaya geldi. Ferhat Alper ile kuzendirler. 11 yaşında hem annesini gem de babasını kaybetti. Eğitim hayatına memleketinde başlayan Remzi Kartal lise 2’den sonra okulu terk etti. Remzi Kartal sevgilisi var mı sorusuna karşın kara sevdaya düştüğünü ve bu yüzden kilo alamadığını belirtmiştir.

Hayatında bir evinin olmasını arzu eden Remzi Kartal günlük yaşamında gariban ve yoksul insanlara yardım etmeyi amaçlamaktadır. İleride dizi filmlerde oynamayı düşünen ikili yapımcı ve yönetmenlerin teklifini beklemektedir. Aynı zamanda ilerleyen sürede müzik piyasasına girerek şarkı yapacakları da bilinmektedir. En sevdiği renkler yeşil, siyah ve turuncu. Köyün neşeli ve en çok sevilen çocukları olarak adlandırılmaktadırlar. Remzi Kartal’ın en sevdiği yemekler arasında yaprak sarması yer alıyor.Fenomen kelimesinin ne anlama bile geldiğini bilmeden çıktıkları yolda başarı yakalayan Ramço ve Feroo giderek hayran kitlelerini büyütmektedirler.  Remzi Kartal ilerleyen zamanlarda hem burun estetiği hem de dişlerini yaptıracağını belirtmiştir.

Fenomenlere destek amaçlı olarak en son CZN Burak sürpriz yapıp kendilerini ziyaret etmiştir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Derya Bedavacı kimdir?

Derya Bedavacı kimdir?

Melisa Ilıcalı kimdir?

Melisa Ilıcalı kimdir?